دوره آموزش باریستا

_

توضیحات دوره

آموزش باریستا : آموزشگاه کیک پزی و شیرینی پزی دنیز با توجه به بازار کار و درآمد خوب باریستایی، دوره آموزش باریستا را بصورت حرفه ای و تخصصی برگزار میکند. این دوره در کارگاه مجهز و بصورت عملی برگزار شده و در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای به هنرجو ها تعلق میگیرد.

_

چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

سرفصل های آموزش دوره جامع کافی شاپ و باریستا

 • مباحث تئوری( از مزرعه تا فنجان )
 • آموزش کار با دستگاه های صنعتی کافی شاپ(ماشین اسپرسو و دستگاه گرایندر قهوه)
 • آموزش تهیه و سرو انواع قهوه (اسپرسو، آمریکانو ،کاپوچینو ، ماکیاتو ،فلت وایت ،کورتادو، موکاچینو، قهوه ترک ، آفوگاتو)
 • آموزش متدهای عصاره گیری قهوه و مطالب مرتبط با فوم شیر و شیمی شیرر
 • آموزش قهوه های دمی
 • معرفی دستگاه ها و لوازم مرتبط برای دم آوری قهوه
 • آموزش کار کردن با متدهای v60 -frenchpress-cold brew-aeropress-chemex
 • آموزش تخصصی لته آرت
 • آموزش تهیه و سرو انواع نوشیدنی های سرد (اانواع شیک ، ماکتیل و اسموتی ها) و خامه سازی و گارنیش مدرن
 • آموزش قهوه های سرد (آیس کافی ها)
 • آموزش انواع دمنوش ها
 • آموزش اصول ارتباط با مشتری و مشتری مداری و سرویس دهی مطلوب
 • آموزش اصول نگهداری از تجهیزات و بهداشت کافی شاپ
 • آموزش منونویسی
 • مشاوره جهت اخذ جواز کسب ، قوانین اتحادیه ، اماکن و بهداشت
_

اطلاعات دوره

شهریه و مدت زمان دوره

شهریه عمومی : 4/500/000 میلیون تومان

شهریه خصوصی : 7/000/000 میلیون تومان

طول دوره : 35 ساعت در 5 روز

روز اول......
روز دوم.....
_

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا دوره آموزشی باریستا پیشنیاز دارد ؟

خیر، دوره آموش باریستا هیچ پیشنیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازارکار شد ؟

بله،دوره مدیریت کافی شاپ و باریستا کاملا عملی و ویژه بازار کار می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار میکند و رفع اشکال می شود و پس از اتمام دوره می تواند مستقیما وارد بازارکار شود

پس از اتمام دوره آموزش باریستا چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار می کند؟

۷۰ درصد مطالب به صورت عملی و ۳۰ درصد به صورت تئوری ارائه می گردد و هنرجو در کلاس با کلیه دستگاه های صنعتی مثل ماشین اسپرسو و گرایندر قهوه کار می کند

آیا مواد و متریال کارعملی حین دوره را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر، کلیه مواد و لوازم موردنیاز در اختیار هنرآموزان گرامی قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا دوره تضمینی می باشد و در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله ، دوره کافی شاپ و باریستا کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

دوره آموزش باریستا
_

وجه تمایز آموزشگاه دنیز

ویژگی های دوره

 • امکان اقامت در خوابگاه برای هنرجویان شهرستان
 • اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
 • کار عملی و رفع اشکال حین دوره
 • پشتیبانی نامحدود پس از دوره
 • تجدید دوره رایگان درصورت عدم یادگیری
_

مشاوره

مشاوره رایگان

گالری

گالری تصاویر

دوره آموزشی باریستا
دوره آموزش باریستایی
دوره باریستایی
_

نظرات

نظرات هنرآموزان دوره

_

مقالات

آخرین مقالات سایت

_

اطلاعاتی درباره دوره آموزش باریستا

شرکت در دوره آموزشی باریستا مجموعه دنیز این امکان را برای شما فراهم می آورد تا در یک کافی شاپ واقعی کار کنید. بدین ترتیب علاوه بر آموزش تئوری، تمام مباحث و مهارت ها را به بهترین شکل ممکن به صورت عملی نیز فرا می گیرید. تمامی سرفصل های آموزشی به شکل عملی و پروژه محور در کارگاه مجهز به وسیله بهترین اساتید و باریستاهای مجرب به هنرجویان ارائه می شود.

از آشنایی با دستگاه های مختلف و راه اندازی آنها گرفته تا تهیه طیف گسترده ای از نوشیدنی های مختلف در این دوره آموزش داده می شود. این دوره به شما کمک می کند به خوبی در کار باریستا مسلط شوید و بتوانید برای بازار کار خود را آماده کنید.

آموزش صفر تا صد باریستا

در آموزش صفر تا صد باریستا به شما فرصت آشنایی به صورت کامل با قهوه را از زمان کاشت در مزرعه تا زمان سرو در فنجان می دهد. علاوه بر مهارت های لازم برای تهیه انواع نوشیدنی های بر پایه قهوه، دیگر مهارت های مورد نیاز برای شغل باریستا نیز در این آموزش ارائه داده می شوند.

یک باریستا باید بتواند از مسئولیت پذیری، روابط عمومی بالا، قدرت جذب مشتری، برخورد مناسب با مشتری و … نیز برخوردار باشد که در دوره های مجموعه دنیز شما یاد می گیرید چطور به یک باریستا حرفه ای از همه جهات تبدیل شوید.

شناخت قهوه و توانایی عصاره گیری آن یکی از مهمترین مباحثی است که در دوره آموزش صفر تا صد باریستا به هنرجویان ارائه می شود. همانطور که می دانید بسیاری از آیتم های منو یک کافی شاپ بر پایه قهوه اسپرسو هستند. به همین خاطر این موضوع از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و به طور کامل و جامع در دوره آموزشی به آن پرداخته می شود.

مزایای شرکت در دوره آموزش باریستا آموزشگاه دنیز

اگر می خواهید تبدیل به یک باریستا حرفه ای شده و در بازار کار به موفقیت های بزرگی دست پیدا کنید، آموزشگاه دنیز بهترین گزینه برای یادگیری مهارت های لازم در این حرفه به شمار می رود. شرکت در دوره آموزش باریستا دنیز مزایایی برای شما به همراه خواهد داشت که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

* آموزش به صورت تئوری و عملی

* امکان اقامت در خوابگاه برای هنرجویان شهرستانی

* پشتیبانی نامحدود

* تجدید دوره رایگان در صورت عدم یادگیری

* اعطای مدرک معتبر از سازمان فنی و حرفه ای

* تامین مواد اولیه و لوازم مورد نیاز

بازار کار شغل باریستا چگونه است؟

کافی شاپ به عنوان مکانی محبوب و پرطرفدار برای استراحت و کسب آرامش، دورهمی های دوستانه، قرارهای کاری، جشن ها و مراسم های مختلف مانند تولید، سالگرد ازدواج و … شناخته می شود. افراد زیادی علاقمند به سپری کردن اوقات خود در یک کافی شاپ هستند. به همین خاطر بازار کار کافی شاپ ها رونق خوبی دارد.

شغل باریستا هم که اصلی ترین حرفه مربوط به کافی شاپ محسوب می شود بازار کار عالی دارد. فرصت های شغلی مختلفی برای یک باریستا وجود دارد. افراد می توانند پس از گذراندن دوره آموزش باریستا و کسب مهارتهای لازم و مدرک معتبر، به عنوان یک باریستا در کافی شاپ های مختلف مشغول به کار شوند. اگر بودجه و سرمایه لازم در اختیار افراد باشد می توانند کسب و کار شخصی خود را راه اندازی کنند.

درآمد شغل باریستا چگونه است؟

دلایل مختلف وجود دارند که با توجه به آنها نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان درآمد یک باریستا مشخص کرد. هر باریستا با توجه به میزان تخصص و مهارت خود حقوق و درآمد متفاوتی دارد. همچنین موقعیت مکانی کافی شاپ، نوع و تعداد مشتریان، ساعت کاری و … نیز در تعیین درآمد شغل باریستا تاثیرگذارند.

با اینکه بسیاری از افراد به عنوان باریستا مانند مشاغل دیگر حقوقی برابر با قانون کار دریافت می کنند اما ممکن است در بعضی کافی شاپ این مبلغ کمتر یا بیشتر باشد. برای مثال حقوق یک باریستا در شهر تهران بیشتر از شهرستان های کوچک است.

اساتید آموزش باریستا

اساتید آموزش باریستا دروه های اموزشگاه دنیز جزو بهترین اساتید این حوزه محسوب می شوند. شما با شرکت در این کلاس ها می توانید مهارت های حرفه باریستا را از کارشناسان مجرب و باریستاهای متخصص و حرفه ای آموزش ببینید.

این اساتید سالها تجربه کار عملی و همچنین تجربه تدریس در این زمینه را دارند و با استفاده از جدیدترین و بهترین متدهای آموزشی سرفصل های مختلف را ارائه می دهند.

نحوه برگزاری کلاس آموزشی باریستا

کلاس آموزشی باریستا در مجموعه دنیز به صورت کاملا کاربردی برگزار می شود. این کلاس شامل دروس تئوری و شناخت کامل قهوه، انواع آن، آشنایی با تجهیزات و لوازم کافی شاپ، روش های مشتری مداری و … می شود. در کنار تدریس تئوری، مهارت های لازم برای تبدیل شدن به یک باریستا حرفه ای نیز به صورت عملی در کارگاه های مجهز ارائه می شوند .

هنرجویان می توانند در کنار فراگرفتن مطالب تئوری، به صورت عملی نیز مهارت های مختلف مانند تهیه انواع نوشیدنی بر پایه قهوه، روش رست کردن قهوه و … را تجربه کنند و به خوبی برای ورود به بازار کار آماده شوند.

شهریه دوره آموزش باریستا

شهریه عمومی دوره آموزش باریستا مبلغ 4.500.000 تومان و شهریه خصوصی آن مبلغ 7.000.000 تومان می باشد. شما می توانید برای ثبت نام و کسب اطلاعات دقیق با تیم پشتیبانی مجموعه دنیز در تماس باشید.

مدرک فنی و حرفه ای دوره آموزش باریستا

یکی از مهمترین مزایای شرکت در دوره آموزش باریستا دنیز اخذ مدرک معتبر پس از پایان دوره است. هنرجویان پس از اتمام کلاس و قبولی در آزمون مربوطه، مدرک بین المللی سازمان فنی و حرفه ای را دریافت می کنند. این مدرک از اعتبار بسیار بالایی برخوردار بوده و به راحتی می توان با استفاده از آن در بازار کار مشغول به کار شد.

همچنین افرادی که به دنبال مهاجرت کاری از طریق شغل باریستا هستند، با داشتن این مدرک کار راحتی پیش رو خواهند داشت. زیرا مدارک صادر شده از طرف سازمان فنی و حرفه ای اعتباری بین المللی داشته و در بسیاری از کشورها مورد تایید می باشند.

سرفصل های دوره آموزش باریستا

دوره آموزش باریستا مجموعه دنیز به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی برگزار می شود. سرفصل های این دوره براساس استانداردهای سازمان فنی و حرفه ای و مطابق با سرفصل های این سازمان می باشد. دروس ارائه شده توسط اساتید دوره باریستا کاملا کاربردی و به روز می باشند که مهمترین آنها عبارتند از:

* شناخت قهوه و اطلاعات لازم درباره آن از مزرعه تا فنجان

* آموزش کار با دستگاه های صنعتی مختلف کافی شاپ

* آموزش تهیه و سرو انواع قهوه

* آموزش تهیه و سرو انواع نوشیدنی های سرد

* آموزش تهیه و سرو انواع دمنوش ها

* آموزش روش های عصاره گیری قهوه

* آموزشات مربوط به فوم شیر

* آموزش اصول ارتباط با مشتری و مشتری مداری و سرویس دهی

* آموزش اصول نگهداری از تجهیزات و دستگاه ها

* آموزش بهداشت محیط کار

* آموزش تهیه منو

* آموزش تخصصی دم کردن قهوه و تهیه تخصصی لته آرت

مدت دوره آموزش باریستا

طول دوره آموزش باریستا در آموزشگاه دنیز 35 ساعت در 5 روز می باشد که زمان برگزاری این کلاس متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره تاریخ برگزاری دوره های مختلف باریستا در طول سال می توانید با کارشناسان آموزشگاه دنیز تماس بگیرید.

4/5 - (2 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو − 2 =