بازار کار و درآمد زایی بعد از دوره های آموزشگاه دنیز

آموزشگاه دنیز با بهره گیری از اساتید مجرب و تدوین برنامه های درسی استاندارد، می کوشد تا هر آن چه را برای ورود به بازار کار و کسب درآمد در صنعت غذا نیاز دارید، در اختیارتان قرار دهد؛ بنابراین اگر هدف شما از شرکت در دوره های آموزشی، این است که شغلی پر درآمد در قنادی / کافه / رستوران / نانوایی بیابید و یا از طریق تهیه و عرضه محصولات کیک / شیرینی / نان / دسر در منزل، به درآمد های بالایی دست یابید؛ آموزشگاه درستی را انتخاب کرده اید.

دوره های آموزشی دنیز به صورت کاملا عملی و ورکشاپی برگزار شده و شما در حین کلاس با انجام تمرین های عملی متنوع؛ صفر تا صد رشته مورد نظر خود را به صورت اصولی یاد می گیرید. به علاوه؛ دریافت مدرک رسمی و معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور، شانس شما برای استخدام شدن را بیشتر کرده و مسیر راه اندازی کسب و کار خانگی در زمینه کیک / شیرینی / نان / دسر را برای شما هموار تر می نماید.

در این صفحه تلاش کرده ایم تا به مهم ترین سوالات و دغدغه های هنرجویان در خصوص بازار کار و چگونگی کسب درآمد بعد از دوره ها پاسخ دهیم. با بررسی این سوال ها می توانید نگرش واقع گرایانه ای نسبت به بازار کار به دست آورده و با اطلاعات و آمادگی بیشتری در دوره ها شرکت کنید. اگر سوالی دارید که در این صفحه درباره آن صحبت نشده است، می توانید در بخش کامنت ها آن را با ما در میان بگذارید. سعی می کنیم تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهیم.

ورود آسان به بازار کار قنادی و کافه و رستوران با دوره های فنی حرفه ای آموزشگاه دنیز
_

سوالات متداول هنرجویان درباره بازار کار و درآمد زایی بعد از دوره ها

وضعیت بازار کار در رشته های مختلفی که در این آموزشگاه برگزار می شود؛ چگونه است؟

تمامی مهارت هایی که در دوره های آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز می آموزید؛ جزو کاربردی ترین مهارت های هنری در ایران و تمام دنیا بوده که هیچ وقت بازار کار آن ها رو به افول نخواهد شد. شما می توانید با کسب مهارت های متنوع کیک و شیرینی پزی، نانوایی، باریستایی، آشپزی و … در همه قنادی ها، کافی شاپ ها، فروشگاه های نان فانتزی و نانوایی های سنتی، رستوران ها، هتل ها، مجموعه های اقامتی و گردشگری و تشریفاتی و … در داخل ایران و خارج از کشور مشغول به کار شده و درآمد خوبی کسب کنید.

آیا با شرکت در دوره های این آموزشگاه می توانیم کاری پیدا کنیم که دارای آینده و امنیت شغلی خوبی باشد؟

بله. با شرکت در هر یک از دوره های آموزشگاه دنیز و کسب مهارت و تجربه در حوزه تخصصی همان رشته، شما می توانید در بسیاری از مجموعه های فعال در صنعت غذا، نوشیدنی، کیک و دسر و … مشغول به کار شده و آینده و امنیت شغلی خود را به نحو احسن تضمین نمایید.

آیا بعد از دوره ها باید در دوره های کارآموزی شرکت کنیم؟

در حالت کلی خیر. چرا که دوره های تدریس شده در آموزشگاه دنیز کاملا عملی و ویژه بازار کار بوده و هنرآموزان را از هر نظر برای ورود به بازار کار و استخدام شدن در مراکز معتبر فعال در صنعت غذا آماده می کند. اما ممکن است عده ای از شرکت کنندگان دوست داشته باشند قبل از ورود رسمی به بازار کار تجربه بیشتری کسب کنند. اساتید دوره معمولا به این دسته از هنرجویان؛ مراکزی را معرفی می کنند که می توانند در آن ها دوره های کارآموزی گذرانده و تجربه بیشتری قبل از استخدام شدن به طور رسمی به دست آورند.

آیا با گذراندن دوره های این آموزشگاه می توانیم به راحتی وارد بازار کار شویم؟

بله. همه دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شوند؛ شامل آموزش صفر تا صد رشته از پایه تا پیشرفته هستند. به علاوه؛ انجام تمرین های عملی و پروژه های کاربردی متعدد و رفع اشکال در حین دوره، سبب می شود شرکت کنندگان به تمامی ایرادات کار خود پی ببرند و تخصص و مهارت مورد نیاز رشته خود را به نحو احسن پرورش داده و تقویت کنند. تمامی این موارد در کنارِ دریافتِ مدرک رسمی فنی و حرفه ای در پایان دوره ها که تایید کننده مهارت های هنرآموزان می باشد؛ باعث می شود شرکت کنندگان پس از اتمام دوره ها بتوانند به راحتی وارد بازار کار شده و فرصت های شغلی به دست بیاورند.

آیا با شرکت در دوره های آموزشی دنیز می توانیم تجربه کار در محیط واقعی به دست بیاوریم؟

بله. کارگاه های آموزشی در آکادمی دنیز به حدی تجهیز شده و به روز هستند که بسته به نوع دوره؛ محیطِ کارِ واقعی یک رستوران / کافی شاپ / قنادی / نانوایی و … را برای هنرآموزان شبیه سازی می کنند. به علاوه؛ شما در حین دوره مانند زمانی که در یک رستوران / کافی شاپ / قنادی / نانوایی و … کار می کنید؛ بار ها و بار ها تمرین های عملی انجام داده و محصولات ارائه شده در این محیط ها را تهیه، تزیین و سرو می کنید؛ سپس با راهنمایی اساتید دوره، ایرادات کار خود را خواهید شناخت. این روش تدریس سبب می شود شما به بهترین شکل ممکن کار کردن در محیط واقعی را تجربه کرده و از هر نظر برای حضور در بازار کار مهیا شوید.

آیا تضمین می کنید که بعد از دوره بتوانیم استخدام شده و درآمد خوبی به دست آوریم؟

بله. با توجه به {کیفیت بالای دوره ها، اساتید حاذق و باتجربه، آموزش جامع و صفر تا صد رشته، تجربه کار در محیط واقعی، انجام تمرین های عملی متنوع، اعطای مدرک فنی و حرفه ای رسمی و ارائه مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار در آموزشگاه دنیز} استخدام شدن هنرآموزان در ارگان ها و شرکت های معتبر و رسیدن آن ها به درآمد دلخواه بعد از گذراندن دوره ها تضمین شده و حتمی می باشد.

اگر قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی را داشته باشیم؛ آیا گذراندن دوره های این آموزشگاه می تواند برای مان مفید باشد؟

بله. بدون شک اگر قصد مهاجرت به کشورهای اروپایی یا آمریکایی و کار در یک رستوران / کافی شاپ / قنادی / نانوایی و … در خارج از کشور را داشته باشید؛ دوره های آموزشی آکادمی دنیز می تواند برای شما بسیار مفید و کاربردی باشد؛ چرا که این دوره ها تمامی مهارت های مورد نیاز مشاغل صنعت غذا را در شما پرورش می دهد و به حدِ کمال می رساند.

به علاوه، مدرکی که در پایان دوره ها دریافت می کنید؛ یک مدرک معتبر بین المللی بوده که از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور صادر می گردد و قابل ترجمه به تمام زبان های دنیا می باشد. دریافت این مدرک، در کنار سابقه کار در محیط رستوران / کافی شاپ / قنادی / نانوایی و … و داشتن نمونه کار مستند؛ جهت تقویت رزومه شغلی شما و مهاجرت تحصیلی / کاری / سرمایه گذاری به کشورهای اروپایی یا آمریکایی و … می تواند بسیار مفید باشد.

چه قدر زمان می برد تا بعد از پایان یافتن دوره ها بتوانیم وارد بازار کار شویم؟

این موضوع به نوع دوره و میزان تلاش و پشتکار خود شما در یادگیری مباحث دوره بستگی دارد؛ اما جالب است که بدانید بسیاری از هنرآموزان دنیز در گذشته توانسته اند در حین شرکت در دوره کار پیدا کرده و شروع به کسب درآمد کنند.

آیا خود آموزشگاه بعد از پایان یافتن دوره برای استخدام شدن ما را به قنادی ها، کافه ها یا رستوران ها معرفی می کند؟

آموزشگاه دنیز تمامی سرفصل ها و مهارت هایی که شما برای ورود به بازار کار به آن ها احتیاج دارید را به بهترین شکل ممکن به شما آموزش می دهد؛ بعد از اتمام دوره نیز می توانید برای استخدام شدن در قنادی ها، کافه ها یا رستوران های معتبر در سطح شهر از آکادمی دنیز مشاوره رایگان دریافت نمایید.

آیا بعد از اتمام دوره ها می توانیم به عنوان مربی استخدام شده و دوره ای که گذرانده ایم را به دیگران تدریس کنیم؟

بله. دریافت مدرک رسمی فنی و حرفه ای و داشتن مهارت و دانش کافی در رشته مورد نظرتان به شما این امکان را می دهد که به عنوان مربی در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای استخدام شده و دوره ای که گذرانده اید را به دیگران تدریس کنید.

آیا با شرکت در این کلاس ها می توانیم در دیگر کشور ها و یا شرکت های بین المللی کار کنیم؟

بله. آموزش های ارائه شده در این آموزشگاه، کاملا بر اساس استانداردها و سیلابس های درسی جهانی (انجمن های تخصصی قهوه و قنادی و آشپزی و … در اروپا و آمریکا) تعریف شده اند؛ به علاوه، مدرکی که شما هنرجویان بعد از دوره دریافت می کنید؛ مدرک معتبر بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد که دارای اعتبار جهانی بوده و شما می توانید برای مهاجرت کاری و استخدام شدن در موقعیت های شغلی خوب در سایر کشورها از آن بهره بگیرید.

میزان درآمد ما بعد از پایان دوره و ورود به بازار کار چقدر خواهد بود؟

دوره های معتددی در این آموزشگاه برگزار می شوند که میزان درآمد شما هنرجویان گرامی با توجه به نوع دوره ای که گذرانده اید و مسیر شغلی منتخب شما (کارمندی / کار در منزل / راه اندازی کسب و کار شخصی و …) و همچنین میزان مهارت و توانمندی شما در حوزه تخصصی تان، متفاوت خواهد بود. آن چه می توانیم به طور تضمینی و با اطمینان کامل درباره میزان درآمد شما بعد از پایان دوره و ورود به بازار کار بگوییم؛ این است که میزان عایدی / حقوق شما چندین برابر حقوق مصوب شده از سوی بازار کار خواهد بود.

آیا با شرکت در دوره های دنیز مهارت های لازم برای کسب درآمد در منزل را به دست می آوریم؟

بله. در دوره هایی که در آموزشگاه دنیز در حوزه قنادی و آشپزی و … برگزار می گردد؛ ما به شما یاد می دهیم که با استفاده از چه مهارت هایی می توانید در منزل محصولات باکیفیت تهیه کرده و در مکان های مناسب و با استفاده از تکنیک های فروش و بازاریابی به جا این محصولات را عرضه کرده و به درآمدهای بسیار قابل توجهی دست یابید.

آیا افراد تازه کار که به تازگی در دوره های این آموزشگاه شرکت کرده اند؛ می توانند درآمد خوبی داشته باشند؟

بله. در تمامی دوره های برگزار شده در این آموزشگاه؛ هنرجویان به حدی از مهارت و توانمندی خواهند رسید که به راحتی قادر باشند بلافاصله بعد از اتمام دوره و یا حتی در حین دوره وارد بازار کار شده و درآمد خوبی داشته باشند.

چه تکنیک هایی برای افزایش درآمد و موفق شدن در صنعت غذا به هنرجویان آموزش داده می شود؟

ما در دوره ها تمامی فوت و فن های مربوط به {بازاریابی، تبلیغات، مشتری مداری، جلب رضایت مشتری و وفادار سازی مشتریان به برند و بسیاری موارد دیگر} که تضمین کننده موفقیت شما در حوزه قنادی، رستوران، کافی شاپ، نانوایی و … هستند را به صورت صفر تا صد به شما آموزش می دهیم.

آیا شرکت در دوره های این آموزشگاه برای افرادی که در حال حاضر قنادی / کافه / رستوران دارند؛ باعث بهبود فروش و افزایش مشتریان آن ها خواهد شد؟

بله. افرادی که در حال حاضر قنادی / کافه / رستوران دارند هم باید مانند سایرِ افراد فعال در صنعت غذا، اطلاعات خود و روش های تهیه و سرو غذا و نوشیدنی و … را به روز نگه داشته و با ترندهای جهانی در این زمینه پیش بروند. از این رو؛ شرکت در کلاس های دنیز که دربرگیرنده جدیدترین مباحث و اصول آموزشی در حوزه تخصصی رشته می باشند؛ حتی برای کارآفرینان و صاحبان کسب و کار در صنعت غذا نیز مفید خواهد بود.

2 دیدگاه ها

  • Avatar for پشتیبان پشتیبان گفت:

    شما هنرجویان گرامی می توانید در این بخش سوالات خود در مورد بازار کار و درآمد زایی بعد از شرکت در دوره های آموزشگاه دنیز را در این بخش با ما در میان بگذارید. ما همواره سعی می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما کاربران را بدهیم.

  • Avatar for پشتیبان شهاب. رنجكش گفت:

    سلام من در نظر دارم در گلسار رشت با توجه به دو درب مغازه شخصي كه جمعا ٧٥مربع همكف و ٧٠متر مربع بالكن ميباشد و درمحله پر تردد هست با اموزش شركت دنيز در زمينه توليد نان فانتزي وپخت انواع كيك هاي مختلف تاسيس نمايم بفرض اينكه در تمام زمينه ها چه توليد و فروش يتوانم موفق شوم در امد تخميني ماهيانه به كسر هزينه ها چقدر هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *