آموزش کیک خامه ای

کیک خامه ای یکی از خوشمزه ترین و لذیذترین انواع کیک می باشدکه طرفداران زیادی در سراسر دنیا دارد. در دوره آموزش کیک خامه ای هنرجو پخت و تزیین کیک های خامه ای را به صورت اصولی می آموزد و رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود، رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد.

به منظور یادگیری طرز تهیه و پخت کیک خامه ای ساده تا پیشرفته برای مناسبت های گوناگون (تولد، نامزدی، عروسی، فارغ التحصیلی، مهاجرت و …) ، اساتید و قناد های حرفه ای در این دوره با در اختیار گذاشتن مواد و تجهیزات لازم به صورت رایگان، به آموزش نکات و نحوه پخت به صورت گام به گام می پردازند. تمامی آموزش ها به صورت صفر تا صد بوده به طوری که افرادی که در زمینه کیک پزی تجربه ندارند، قادر به پخت انواع کیک های خامه ای با کیفیت خواهند بود.

دوره آموزشی پخت کیک خامه ای آموزشگاه دنیز با هدف ورود آسان هنرجویان به بازار کار داخلی و بین المللی طراحی شده است. افرادی که در این دوره شرکت می کنند؛ می توانند ضمن دریافت مدرک معتبر بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای، بعد از اتمام دوره در کارگاه ها و شیرینی پزی های سطح ایران و یا سایر کشور های دنیا مشغول به کار شده یا به راه اندازی کسب و کار شخصی خود و حتی کسب درآمد در منزل بپردازند.

گالری تصاویر دوره کیک خامه ای

آموزش صفر تا صد کیک خامه ای با مدرک بین المللی

با توجه به محبوبیت کیک خامه ای بین افراد به خصوص کودکان، در بسیاری از مراسم ها مانند جشن تولد از کیک خامه ای برای پذیرایی استفاده می شود. پخت و تزیین کیک خامه ای یکی از پایه ترین مواردی است که قناد و شیرینی پز باید با آن آشنا باشد. آموزشگاه دنیز اقدام به برگزاری دوره آموزشی جامع پخت کیک خامه ای با ارائه مدرک بین المللی برای افراد علاقه مند به صورت عملی نموده است.

آموزشگاه دنیز با مهیا کردن خوابگاه برای دانشجویان شهرستانی، امکان ثبت نام را برای این افراد ممکن کرده است. پشتیبانی نامحدود پس از دوره برای افراد امکان پذیر بوده تا در صورت وجود اشکال، هنرجویان بتوانند با اساتید حرفه ای دوره در ارتباط باشند. آموزش پخت کیک خامه ای از ابتدایی ترین مرحله آغاز شده و برای افرادی که با کیک پزی آشنا نیستند مناسب بوده، با این حال در صورت عدم یادگیری، فرد می تواند دوره را مجددا شرکت نماید.

آموزش پخت کیک خامه ای یکی از دوره های پر طرفدار بین افراد علاقه مند به کیک پزی و شیرینی پزی می باشد. افراد پس از آموزش پخت کیک خامه ای در آموزشگاه های معتبر می توانند کسب و کار شخصی خود را آغاز کرده و با کسب مهارت و تجربه به درآمد زایی برسند. در ادامه این صفحه به معرفی کامل دوره پخت کیک خامه ای در آموزشگاه دنیز و معرفی تجهیزات و سرمایه لازم برای ورود به شغل پخت کیک خامه ای، به راهنمایی افراد در این زمینه می پردازیم.

_

سرفصل های دوره آموزش کیک خامه ای

معرفی ابزارهای لازم برای تهیه کیک خامه ای و آموزش کار با آنها
معرفی کاردک و پالت خامه کشی و آموزش کار با آن
آموزش کار با ماسوره ها
آموزش کار با قیف یک بار مصرف در تهیه کیک های خامه ای
آموزش پخت کیک های اسفنجی و ساده
آموزش فرم دادن اصولی به خامه و خامه کشی حرفه ای
آموزش گاناش کشی حرفه ای
آموزش زیر سازی اصولی و حرفه ای و طراز کردن دقیق
آموزش تزئین حرفه ای کیک خامه ای
آموزش تزئین کیک خامه ای با میوه های فصل
آموزش تزئین کیک خامه ای با ماکارون ها
آموزش تزئین کیک خامه ای با تاج های شکلاتی متنوع
آموزش تزئین کیک خامه ای با ژله های گوناگون
آموزش تزئین کیک خامه ای با گل های شکری
نمایش بیشترنمایش کمتر
آموزش تزئین کیک خامه ای با گیپور خوراکی
آموزش تزئین کیک خامه ای با ترافل
آموزش تزئین کیک خامه ای با مروارید
آموزش خطاطی روی کیک خامه ای
آموزش برش صحیح کیک خامه ای
آموزش فیلینگ کیک خامه ای به روش صحیح و اصولی
آموزش باتر کریم ها
آموزش تکنیک استینسل
آموزش تکنیک ماربل
آموزش تکنیک شارپ ایج
آموزش خمیر گام پیست و کاربرد آن در تهیه کیک خامه ای
آموزش خمیر مارزیپان و کاربرد آن در تهیه کیک خامه ای
آموزش سس براق و روش استفاده از آن برای کیک های خامه ای
آموزش سس مخملی و روش استفاده از آن برای کیک های خامه ای
نمایش بیشترنمایش کمتر
_

شهریه و مدت زمان یادگیری کیک خامه ای

شهریه دوره کیک خامه ای عمومی 

1,500,000 تومان

طول دوره کیک خامه ای

10 ساعت در 2 روز

شهریه دوره کیک خامه ای خصوصی

3,000,000 تومان

هزینه آموزش کیک خامه ای

دوره کیک خامه ای در آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز هم به صورت عمومی و هم به صورت خصوصی برای تمامی خانم ها و آقایان علاقه مند به کارهای هنری و قنادی برگزار می گردد. دوره عمومی با شهریه 1.500.000 تومان و با تعداد شرکت کنندگان بیش از یک نفر برگزار می گردد.

برای اطلاع از زمان برگزاری دوره عمومی باید با آموزشگاه در ارتباط باشید. دوره خصوصی با شهریه 3.000.000 تومان و معمولا با یک شرکت کننده برگزار می شود. زمان بندی دوره خصوصی کاملا وابسته به هنرجو بوده و افراد می توانند در هر تاریخ یا زمانی که مد نظر دارند؛ در کلاس شرکت کنند.

کلاس فنی و حرفه ای کیک خامه ای دارای شهریه ای منصفانه و مقرون به صرفه است. از این رو، همه علاقه مندان عرصه هنر و قنادی می توانند در دوره شرکت کرده و بعد از کسب مهارت های لازم در زمینه پخت و تزیین کیک های خامه ای، وارد بازار کار شوند. بعد از پایان دوره، شما می توانید به صورت خانگی اقدام تولید و فروش کیک های خامه ای کرده و به درآمدهای بالا دست یابید. همچنین می توانید در قنادی های معتبر داخل یا خارج کشور مشغول به کار شده و حقوق خوبی دریافت نمایید.

_

نظرات هنرآموزان دوره آموزش کیک خامه ای

_

سوالات متداول هنرجویان درباره دوره کیک خامه ای

آیا دوره آموزشی کیک خامه ای پیش نیازی دارد و هنرجو لازم است مطالبی را از قبل بداند؟

خیر. دوره کیک خامه ای هیچ پیش نیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازار کار شد و اقدام به تاسیس کارگاه کیک پزی نمود؟

بله. دراین دوره هنرجو روش های حرفه ای پخت و تزیین کیک های خامه ای را به صورت اصولی می آموزد. به علاوه، رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود، رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد؛ به صورتی که هنرجو بلافاصله بعد از دوره می تواند اقدام به تاسیس کارگاه کیک پزی شخصی خود کند و یا با تهیه کیک های خامه ای در منزل و فروش آن ها به کافه ها یا افرادی که قصد برگزاری جشن / مراسم دارند؛ درآمد خوبی به دست آورد.

پس از اتمام دوره کیک خامه ای چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن دوره فنی و حرفه ای کیک خامه ای، گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس خودش کیک خامه تهیه و تزیین می کند؟

بله. آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت انواع کیک های خامه در اندازه های کوچک و بزرگ را در اختیار شرکت کنندگان گرامی قرار می دهد و هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند؛ به کار می گیرند و کیک های خامه ای خودشان را درست می کنند و با خودشان به منزل می برند.

پشتیبانی بعد از کلاس فنی و حرفه ای کیک خامه ای در تهران به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

آیا مواد و متریال لازم برای کار عملی حین دوره کیک های خامه ای را هنرجو باید تهیه کند؟

خیر. کلیه مواد و لوازم مورد نیاز جهت آماده سازی مواد اولیه و تهیه کیک و تزیین آن با خامه به کارآموزان داده می شود و  نیاز نیست هنرجویان چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

آیا دوره تهیه و تزیین کیک های خامه ای تضمینی است؟ در صورت یاد نگرفتن هنرجو، آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله. دوره کیک خامه ای کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است؛ به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

آیا می توان بعد از این دوره هر نوع کیک خامه ای با هر شکل و ابعادی را تهیه نماید؟

بله. در این دوره، هنرجو چگونگی زیرسازی دقیق و اصولی و خامه کشی حرفه ای را فرا می گیرد و با این توانایی می تواند با بهره بردن از رنگ ها و قالب های مختلف، انواع کیک های خامه ای با طعم و طرح های گوناگون را تولید کند.

_

چرا آموزشگاه دنیز را برای یادگیری انتخاب کنیم؟

_
اساتید مجرب و دوره های تضمینی

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.
دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.

پشتیبانی نامحدود و تجدید دوره

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.
در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

منابع آموزشی و مواد اولیه رایگان

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.
مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

مدرک معتبر و کلاس های مجهز

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)
دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

دوره های ویژه بازار کار

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.
در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

بدون محدودیت سنی و جغرافیایی

دوره‌های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می‌توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم‌ها)
اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

_

دریافت مشاوره رایگان درباره کلاس کیک خامه ای

اساتید و هنرجویان و فارغ التحصیلان دوره کیک خامه ای

نمونه کارهای هنرجویان دوره کیک خامه ای

وجه تمایز دوره آموزش پخت کیک خامه ای آموزشگاه دنیز

آموزشگاه دنیز زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور اقدام به ارائه دوره های آموزشی قنادی اعم از دوره کیک خامه، نان و کافه داری و بسیاری دوره های هنری دیگر نموده است. این آموزشگاه دوره های خود را به صورت کاملا عملی زیر نظر اساتید و قناد های مطرح کشور برگزار نموده و در پایان دوره، به شرط قبولی در آزمون های مربوطه، به هنرجویان مدرک معتبر از سوی سازمان فنی و حرفه ای اعطا می شود.

در حین کلاس فنی و حرفه ای آموزش کیک خامه ای تهران در این آموزشگاه مواد اولیه و تجهیزات به صورت کاملا رایگان در اختیار فرد قرار گرفته و رفع اشکالات هنرجویان توسط اساتید دوره به تسلط افراد به نکات پخت کیک خامه ای کمک می کند. همچنین امکان شرکت در کلاس به صورت خصوصی این فرصت را در اختیار علاقه مندان قرار می دهد که بتوانند در زمان مورد نظر خود به یادگیری مهارت های پخت کیک خامه ای بپردازند.

این آموزشگاه به منظور راحتی هنرجویان ساکن شهرستان، امکان اقامت در خوابگاه های نزدیک به محل برگزاری دوره را برای کارآموزان خود فراهم کرده است. از دیگر مزایای آموزشگاه دنیز، پشتیبانی نامحدود پس از دوره و فرصت تکرار مجدد کلاس کیک خامه ای در صورت عدم یادگیری می باشد.

جدید ترین مقالات دنیز در حوزه آموزش کیک خامه ای

برای آشنایی بیشتر شما کاربران و هنرجویان گرامی با مبحث پخت کیک و قنادی؛ در بخش زیر تعدادی از مقاله های کاربردی و مفید موسسه دنیز در زمینه آموزش رایگان کیک خامه ای و سایر مباحث مربوط به این رشته را آورده ایم. اگر دوست دارید با آمادگی و اطلاعات بیشتری در دوره ثبت نام کرده و حضور یابید؛ توصیه می کنیم این مقاله ها را با دقت بالا و توجه کافی مطالعه فرمایید. 

نمایش بیشترنمایش کمتر
_

اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش کیک خامه ای

آموزش لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای پخت کیک خامه ای

برای پخت کیک خامه ای به ابزار و تجهیزاتی نیاز داریم. در این بخش به ضروری ترین لوازم مورد نیاز که برای پخت انواع دیگر کیک نیز مفید است معرفی می شوند. در دوره کیک خامه ای به شما آموزش می دهیم که چگونه باید به روش درست و اصولی با همه این ابزارهای عمومی و تخصصی مورد نیاز برای تهیه کیک های خامه ای و تزیین حرفه ای آن ها استفاده کنید.

 • فر
 • همزن
 • قالب کیک با کیفیت
 • صفحه گردان کیک
 • کاغذ روغنی
 • اره کیک

هم چنین ابزار زیر برای خامه کشی و تزیین بهتر کیک با خامه مورد استفاده قرار می گیرند.

 • کاردک و پالت خامه کشی
 • قیف یک بار مصرف
 • انواع مختلف ماسوره
 • بطری پلاستیکی مخصوص کیک

آموزش تزیین کیک خامه ای

تزیین کیک خامه ای مرحله مهم پس از پخت کیک بوده که به کار گیری خلاقیت و ایده های جذاب برای تزیین کیک، باعث جلب مشتری به خرید کیک شده و در ادامه میزان درآمد شما افزایش خواهد یافت. از روش های متفاوتی برای تزیین کیک خامه ای وجود دارد که بسته به نوع سفارش و مهارت شما می توانید از آن ها استفاده کنید. برخی از مدل های تزیین کیک خامه ای که در این دوره به شما آموزش می دهیم؛ عبارتند از:

 • آموزش تزیین کیک خامه ای با میوه های فصل و تاج های شکلات
 • آموزش تزیین کیک خامه ای با ژله، ماکارون، گل های شکری
 • آموزش تزیین کیک خامه ای با ترافل، مروارید، گیپور خوراکی
 • آموزش خطاطی روی کیک های خامه ای با طرح ها و رنگ های متفاوت
 • و بسیاری موارد دیگر

مدرک فنی و حرفه ای پخت کیک خامه ای

پس از گذراندن دوره پخت کیک خامه ای، مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که برای ورود به بازار کار معتبر بوده و هم چنین قابلیت ترجمه دارد و حتی برای متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور، نیز معتبر می باشد.

آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز یکی از برترین موسسات در زمینه آموزش قنادی و آشپزی می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

ورود آسان به بازار کار با گذراندن دوره پخت کیک خامه ای

با توجه به علاقه افراد به صرف کیک در مراسم و مهمانی ها، علی الخصوص در جشن تولد که از انواع کیک های خامه ای در مدل ها و طعم های متفاوت استفاده می شود به بازار کار خوب شغل پخت کیک خامه ای پی خواهید برد. افراد با شرکت در دوره پخت کیک خامه ای در آموزشگاه معتبر دنیز قادر بوده به کسب و کار شخصی خود در خانه بپردازند و سفارشاتی از شیرینی فروشی ها و قنادی های سطح شهر دریافت نموده و شروع به فعالیت کنند.

شما می توانید یک نمونه از محصولات خود را در سوپر مارکت ها و فروشگاه ها برای تست قرار داده و در صورت رضایت افراد، با فروشگاه ها همکاری نموده و محصولات خود را از این راه به فروش برسانید. نکته مهم پخت کیک با کیفیت بالا می باشد تا موجب کسب رضایت مشتری شود. اگر به منوی کافه و رستوران ها دقت کرده باشید، یکی از گزینه های محبوب کیک های خانگی در طعم های متفاوت است. شما می توانید کیک های خامه ای را به رستوران و کافه ها بفروشید و آن ها را به مشتری دائمی خود تبدیل کنید.

آموزش تعیین سرمایه لازم برای ورود به شغل پخت کیک خامه ای

سرمایه لازم برای شروع به کار پخت کیک خامه ای شامل موارد زیر است:

 1. تجهیزات پخت کیک
 2. هزینه خرید مواد اولیه
 3. هزینه مکان کسب و کار
 4. هزینه نیروی کار کمکی
 5. هزینه بسته بندی
 6. هزینه تبلیغات

در ادامه این صفحه توضیحات مختصری در مورد هر یک از این موارد آورده ایم. همچنین شایان توجه است که اساتید محترم آموزشگاه دنیز در دوره کیک خامه ای به شما آموزش می دهند چگونه با روش های درست بتوانید میزان سرمایه لازم برای ورود به شغل پخت کیک خامه ای را تعیین کنید.

 • آموزش خرید تجهیزات مناسب

در ابتدای شروع به کار پخت کیک خامه ای، نیاز به خرید انواع تجهیزات نداشته و می توان پس از پیشرفت به تکمیل لوازم پخت کیک بپردازید.

تجهیزات اولیه ای که به آن نیاز دارید شامل فر، همزن برقی، وردنه، قالب کیک، الک و کاغذ روغنی می باشد.

 • آموزش خرید مواد اولیه باکیفیت

برای خرید مواد اولیه برای پخت کیک خامه ای مانند آرد، شکر و نشاسته به عمده فروشی های لوازم قنادی مراجعه کرده تا بتوانید با صرف هزینه کمتر مواد اولیه را تهیه نمایید. هم چنین با توجه به فروش ماهانه خود مواد اولیه را تهیه نموده تا میزان خرید ماهانه مشخص شود و خرید بیشتر باعث خراب شدن مواد نشود.

 • آموزش اجاره مکان کسب و کار خوب

می توانید کسب و کار خود را از آشپزخانه منزل خود شروع کرده و پس از کسب درآمد و پیشرفت در کار خود به اجاره مغازه یا کارگاه بپردازید.

 • آموزش استخدام نیروی کار حاذق

به منظور سرعت بخشیدن به پخت کیک و ارائه سفارشات با کیفیت بالا به یک نیروی کار کمکی احتیاج دارید. نیازی به استخدام نیرو در آغاز کار نبوده و می توان از اعضای خانواده نیز کمک گرفت. سپس با رشد کسب و کار خود اقدام به استخدام به فردی برای کمک در پخت کیک خامه ای نمایید.

 • آموزش مدیریت هزینه بسته بندی کیک

هزینه بسته بندی به نوع بسته بندی و متریال بسته بندی بستگی دارد. پیشنهاد می شود پس از انتخاب نوع و شکل بسته بندی، مواد اولیه آن را به صورت کلی خریداری نموده تا قیمت عمده بپردازید و در هزینه ها صرفه جویی شود.

 • آموزش بودجه بندی سرمایه برای پرداخت هزینه تبلیغات

شما می توانید با پخش تراکت و ثبت نام در شبکه های اجتماعی و نمایش نمونه کار خود با عکس های جذاب و با کیفیت خود به معرفی کسب و کار خود بپردازید. البته ایجاد صفحات اجتماعی مانند اینستاگرام هزینه ای نداشته و در صورت آشنایی با اصول بازاریابی می توانید به راحتی کسب و کار خود را رشد دهید. اما با صرف هزینه تبلیغات در شبکه های اجتماعی می توانید رشد کسب و کار خود را سرعت ببخشید.

آموزش افزایش درآمد پخت کیک خامه ای

درآمد حاصل از پخت کیک خامه ای متغیر بوده و به عوامل گوناگونی بستگی دارد. مهارت و تجربه شما در پخت کیک خامه ای، تزیین خلاقانه کیک، سرعت عمل و تحویل به موقع سفارشات، رعایت نظافت در کار از عوامل موثر بر درآمد پخت کیک خامه ای می باشد.

در ماه های اول بخش بزرگی از میزان درآمد صرف خرید تجهیزات و کسب تجربه در پخت کیک خامه ای می شود. در ادامه با گسترش کار می توانید به اجاره مغازه شخصی یا کارگاه میزان درآمد خود را تا 20 تا 30 میلیون در ماه افزایش دهید. هم چنین اگر در کنار مهارت پخت کیک، مهارت بازاریابی و فروش محصولات خود را آموزش ببینید، شاهد چند برابر شدن میزان درآمد خواهید شد.

نمایش بیشترنمایش کمتر
4.9/5 - (11 امتیاز)

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *