آموزش کیک فوندانت

دوره آموزش کیک فوندانت از بهترین دوره های دکوراتوری کیک و قنادی در آموزشگاه دنیز می باشد که هنرجویان گرامی با شرکت در آن می توانند مدرک بین المللی دکور کیک را از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده و تمامی سرفصل های مربوط به آموزش دکور کیک مدرن با فوندانت را نزد اساتید خبره و با تجربه و در کارگاه های قنادی مجهز به تجهیزات پیشرفته آموزش ببینند.

در دوره آموزشی کیک فوندانت آموزشگاه دنیز نحوه پخت کیک اسفنجی با رسپی کارگاهی، فیلینگ گذاری صحیح و اصولی و کار با فوندانت، ساختن خمیر و مقاوم سازی فوندانت جهت افزایش ماندگاری آن و بسیاری سرفصل های دیگر به صورت صد در صد عملی آموزش داده می شود. در این کلاس هنرجویان با دریافت دستور العمل ها و راهنمایی های تخصصی از سوی اساتید دوره تمرین های عملی بسیاری را در حوزه آماده سازی خمیر و مواد اولیه کیک فوندانت و تهیه و تزیین و سرو این نوع کیک انجام می دهند و در این زمینه به مهارت بسیار بالایی دست می یابند.

تمامی کارآموزان بعد از دوره به صورت کامل پشتیبانی می شوند و می توانند برای دریافت مشاوره و طرح سوالات خود به صورت تلفنی یا حضوری با آموزشگاه در ارتباط باشند. این دوره به صورت تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که خوب یاد نگرفته است می تواند به صورت رایگان دوره کیک فوندانت را تجدید کند.

گالری تصاویر دوره صفر تا صد کیک فوندانت

کسب درآمد بالا با دوره فنی و حرفه ای کیک فوندانت

شرکت در دوره فنی و حرفه ای کیک فوندانت و کسب مهارت و تجربه کافی در این زمینه می تواند فرصت های شغلی متعدد، درآمد بالا و بسیاری مزایای دیگر را برای شما هنرجویان گرامی به دنبال داشته باشد چرا که کیک فوندانت یکی از جدیدترین انواع کیک بوده و بسیار مورد توجه عموم مردم قرار گرفته و به طور گسترده در مهمانی ها و مراسم های مختلف از جمله جشن تولد، نامزدی، عروسی، سربازی، فارغ التحصیلی و دیگر مناسبت ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بعد از دوره کیک فوندانت از پایه تا پیشرفته در تهران، ضمن دریافت آموزش های بسیاری تخصصی در زمینه کار با فوندانت روی کیک شما هنرجویان عزیز به حدی از تخصص و هنرمندی خواهید رسید که می توانید به راحتی با بهره گیری از ابزارها و مواد اولیه مناسب انواع کیک های فوندانت در طعم ها و شکل های بسیار متنوع تهیه و تزیین نمایید.

به علاوه؛ به دلیل عملی و پروژه محور بودن دوره آموزش صفر تا صد کیک با فوندانت هنرجویان بعد از اتمام کلاس از نظر کسب درآمد و پیدا کردن شغل دلخواه خود مشکلی نخواهند داشت و بدون نیاز به شرکت در دوره های آموزشی مکمل یا کارآموزی می توانند وارد بازار کار شوند.

_

سرفصل های دوره آموزش کیک فوندانت

معرفی ابزارهای کیک پزی و آموزش کار با آن ها
آموزش کیک اسفنجی و کیک ساده
آموزش کار با ماسوره ها
آموزش برش صحیح کیک
آموزش فیلینگ کیک
آموزش گاناش کشی حرفه ای
آموزش زیر سازی اصولی و حرفه ای و طراز کردن دقیق
آموزش تزئین حرفه ای کیک
آموزش عروسک های فوندانتی
آموزش خمیر گام پیست
آموزش خمیر مارزیپان
آموزش خمیر فوندانت
آموزش باتر کریم ها
آموزش تکنیک ماربل
آموزش تکنیک استینسل
آموزش تکنیک شارپ ایج
_

شهریه و مدت زمان یادگیری کیک فوندانت

شهریه دوره کیک فوندانت عمومی

2,000,000 تومان

طول دوره کیک فوندانت

10 ساعت در 2 روز

شهریه دوره کیک فوندانت خصوصی

3,400,000 میلیون تومان

هزینه آموزش کیک فوندانت

دوره آموزش کیک فوندانت به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود. دوره عمومی به صورت گروهی در زمان های اعلام شده از طرف آموزشگاه برگزار می شود. همچنین شایان ذکر است که نرخ شهریه دوره آموزش کیک فوندانت عمومی در حال حاضر  2.000.000  تومان می باشد. دوره خصوصی به صورت تک نفره و در زمان های اعلام شده از طرف خود هنرجو و با شهریه  3.400.000  تومان برگزار می شود.

اگر علاقه مند به یادگیری در جمع و شرکت در کارهای گروهی هستید؛ دوره عمومی با تعداد هنرجویان بیشتر برای شما مناسب است؛ از نکات مثبت دوره کیک فوندانت عمومی، هزینه کمتر و مقرون به صرفه تر بودن آن است. اما اگر دوست دارید دوره را خیلی سریع و فشرده و با تمرکز بالا بگذرانید و فقط در زمان های خاصی می توانید در آموزشگاه حضور داشته باشید؛ دوره خصوصی برای شما مناسب است. در نهایت، چه در کلاس عمومی شرکت کنید و چه خصوصی، این تلاش و پشتکار شما است که میزان یادگیری و درآمدتان از این مهارت را تعیین می کند.

_

نظرات هنرآموزان دوره کیک فوندانت

_

سوالات متداول هنرجویان درباره دوره کیک فوندانت

آیا دوره آموزشی کیک فوندانت پیش نیازی دارد ؟

خیر. دوره کیک فوندانت هیچ پیش نیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام کلاس آموزش کیک فوندانت می توان وارد بازار کار شد؟

دراین دوره هنرجو تمام انواع کیک های فوندانت را به صورت اصولی می آموزد و رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود؛ رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد. به صورتی که هنرجو بلافاصله بعد از دوره می تواند اقدام به تاسیس کارگاه شخصی خود کند.

پس از اتمام دوره کیک فوندانت چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن دوره کیک فوندانت گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار می کند و کیک فوندانت تهیه می کند؟

بله. آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت انواع کیک فوندانت را در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد و هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند؛ به کار می گیرند.

آیا مواد و متریال مورد نیاز کار عملی حین دوره کیک فوندانت را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر. کلیه مواد و لوازم موردنیاز در اختیار هنرآموزان گرامی قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند..

پشتیبانی بعد از کلاس کیک فوندانت به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در دوره کیک های فوندانتی شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا دوره تضمینی می باشد و در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله. دوره کیک فوندانت کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید

_

چرا آموزشگاه دنیز را برای یادگیری انتخاب کنیم؟

_
اساتید مجرب و دوره های تضمینی

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.
دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.

پشتیبانی نامحدود و تجدید دوره

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.
در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

منابع آموزشی و مواد اولیه رایگان

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.
مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

مدرک معتبر و کلاس های مجهز

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)
دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

دوره های ویژه بازار کار

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.
در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

بدون محدودیت سنی و جغرافیایی

دوره‌های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می‌توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم‌ها)
اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

نمونه کارهای هنرجویان دوره کیک فوندانت

توانایی های شما بعد از دوره آموزش کیک فوندانت

برای این که بتوانید کیک های فوندانت با بافت و طعم خوب و ماندگاری بالا تهیه کنید؛ باید مهارت هایی را که در زیر فهرست کرده ایم، به خوبی یاد بگیرید. با توجه به عملی و پروژه ای بودن دوره های آموزشی دنیز و به کارگیری مربیان کارآزموده و باتجربه؛ این اطمینان را به شما می دهیم که تمامی این توانایی ها را در دوره آموزشی کیک فوندانت ما به دست خواهید آورد و در زمینه پخت و تزیین و نگهداری از این نوع کیک ها به مهارت و تبحر بالایی دست خواهید یافت. توانایی های شما بعد از دوره آموزش کیک فوندانت عبارت اند از :

 • طرز تهیه فوندانت را به صورت اصولی بلد هستید.
 • دانش پخت یک کیک اسفنجی خوب را به دست آورده اید.
 • تسلط کافی در کار با فوندانت و ابزارهای مورد نیاز آن دارید.
 • نحوه فیلینگ گذاری صحیح کیک های دارای فوندانت را می دانید.
 • رسپی های دقیق و کارگاهی برای تهیه انواع کیک های فوندانت را می دانید.

همچنین شایان ذکر است که آموزشگاه دنیز زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور فعالیت دارد و پس از گذراندن این دوره به هنرجویان مدرک فنی و حرفه ای آموزش کیک فوندانت در صورت قبول شدن در آزمون ها اعطا خواهد شد.

_

اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش کیک فوندانت

آموزش انواع کیک های فوندانتی در تهران

از جمله کیک های فوندانت که در این دوره با روش تهیه آن ها به صورت کاملا حرفه ای و اصولی آشنا می شوید؛ می توان این موارد را نام برد:

 • آموزش نقاشی روی کیک فوندانت
 • تدریس کیک خامه ای با فوندانت
 • طرز تهیه کیک با فوندانت آماده
 • آموزش کاپ کیک های فوندانتی
 • تدریس تزیین کیک با فوندانت و خامه
 • آموزش کیک های فوندانت دو یا چند طبقه
 • تدریس کیک با تزیین فوندانت خانگی و کافه ای
 • طرز تهیه کیک فوندانتی دخترانه و پسرانه
 • آموزش کیک های فوندانت گرد یا مربعی شکل
 • تدریس کیک در طرح پیراهن مردانه و باب اسفنجی
 • طرز تهیه کیک فوندانتی با طرح کارتونی، تک شاخ و گلدان
 • آموزش کیک های فوندانت طرح ماشین، مینیون و توپ فوتبال
 • تدریس کیک با فوندانت در طعم های گوناگون شکلاتی و وانیلی
 • طرز تهیه کیک فوندانتی با طعم نسکافه ای، توت فرنگی و …
 • آموزش کاور و روکش و ماکت کیک با فوندانت
 • و …

تمامی این سرفصل ها به صورت کاملا تخصصی و عملی در دوره آموزش داده می شود و هنرجویان خودشان از نزدیک و به صورت محسوس، در قالب تمرین های فردی یا گروهی، انواع و اقسام کیک های فوندانتی را تهیه و تزیین می نمایند. به علاوه؛ شما شرکت کنندگان محترم دوره می توانید برای مرور مباحث، از آموزش های کلاس فیلم بگیرید تا بعدها در هنگام تهیه کیک اگر با مشکلی مواجه شدید؛ با تماشای دوباره این فیلم ها؛ به نحو احسن فرآیند قنادی و کیک پزی خود را ادامه دهید.

نمایش بیشترنمایش کمتر
4.9/5 - (17 امتیاز)

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *