پیشنیازها و شرایط شرکت در دوره ها در آموزشگاه دنیز

بدون شک همه ما دوست داریم قبل از شرکت کردن در یک کلاس آموزشی – هنری در مورد پیش نیاز ها و شرایط سنی / تحصیلی / کاری لازم برای حضور در دوره اطلاعات کاملی به دست آوریم. در حقیقت ما با کسب اطلاعات در خصوص پیش نیازها و شرایط شرکت در کلاس می خواهیم بدانیم آیا دوره مورد نظر مان برای ما مناسب است یا خیر. خوشبختانه تمامی دوره های برگزار شده در آموزشگاه دنیز به گونه ای تدوین شده اند که هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد نیمه حرفه ای / حرفه ای، تجربه آموزشی فوق العاده ای را رقم بزنند.

در این صفحه تلاش کرده ایم تا به مهم ترین پرسش ها و دغدغه هایی که هنر آموزان ممکن است در خصوص شرکت در دوره داشته باشند؛ اعم از نحوه ثبت نام، پیش نیازها و شرایط پذیرش در دوره، مدرک تحصیلی، سابقه کاری، کلاس های جبرانی، امکان غیبت کردن در دوره، محل برگزاری دوره ها، شرایط اقامت برای هنرجویان شهرستانی و بسیاری موارد دیگر پاسخ دهیم. اگر بعد از بررسی این صفحه باز هم سوالی در خصوص پیش نیازها و شرایط شرکت در کلاس داشتید؛ می توانید برای گرفتن پاسخ سوال خود آن را در بخش کامنت ها با ما در میان بگذارید.

آموزشگاه دنیز برگزار کننده کلاس های قنادی و آشپزی با مدرک فنی و حرفه ای
_

سوالات متداول هنرجویان درباره پیش نیاز ها و شرایط شرکت در دوره

چگونه باید در دوره ها ثبت نام کنیم؟

برای ثبت نام در دوره ها هم می توانید از وب سایت آموزشگاه (صفحه ثبت نام) استفاده کنید و هم به صورت حضوری به آموزشگاه دنیز مراجعه کنید و هم از طریق تماس تلفنی با شماره های درج شده در سایت نسبت به ثبت نام در دوره ها اقدام نمایید.

آیا دوره های آموزشگاه دنیز برای افراد مبتدی (بدون تخصص و تجربه در رشته مورد نظر خود) مناسب هستند؟

بله. همه افراد مبتدی (که تخصص و تجربه خاصی در رشته مورد نظر خود ندارند) می توانند به راحتی در دوره های متنوع این آموزشگاه در حوزه قنادی، آشپزی و کافه داری شرکت کرده و مهارت های هنریِ کاربردی، سود آور و به روز را نزد اساتید برجسته و با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات صنعتی / آشپزی / قنادی بیاموزند. برای شرکت در دوره ها و یادگیری مباحث، داشتن علاقه و پشتکار کافی است و لزومی ندارد دانش / تجربه قبلی در خصوص دوره داشته باشید.

آیا این دوره ها برای کسانی که در رشته مورد نظر خود تجربه و اطلاعات قبلی مختصری دارند؛ هم مناسب اند؟

بله. دوره های آموزشگاه دنیز برای تمامی هنرجویان نیمه حرفه ای یا حرفه ای که اهدافی از قبیل موارد زیر را دارند؛ مناسب اند:

  • یافتن موقعیت های شغلی بهتر در رشته مورد نظر خود
  • ارتقای مهارت ها و به روز کردن دانش تخصصی خود
  • راه اندازی کسب و کار شخصی در رشته مورد علاقه خود
  • دریافت مدرک معتبر بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای
  • مهاجرت کاری یا دریافت جاب آفر از طریق مدرک رسمی فنی و حرفه ای
آیا سرآشپز ها، قناد ها و باریستا های حرفه ای هم در دوره های آموزشگاه دنیز شرکت می کنند؟

بله. هیچ فرد حرفه ای در صنعت قنادی، آشپزی یا کافه داری نمی تواند ادعا کند که به صفر تا صد رشته خود مسلط است؛ چرا که هنر آشپزی و قنادی نیز مانند همه هنر ها / علوم دنیا به طور مداوم در حال تغییر و به روز تر شدن هستند. از این رو همواره موارد جدیدی وجود دارد که سرآشپز ها، قناد ها و باریستا های حرفه ای باید یاد بگیرند. به علاوه؛ ما در آموزشگاه دنیز همواره سعی داریم سرفصل های ارائه شده در دوره ها را به روز کرده و مطابق با جدیدترین ترندهای روز دنیای قنادی / آشپزی پیش برویم؛ لذا افراد فوق حرفه ای و باتجربه هم می توانند از دوره های این موسسه بهره بگیرند.

آیا دوره ها هم برای خانوم ها مناسب هستند و هم آقایان؟

بله. هم خانم ها و هم آقایان می توانند در تمامی دوره های این آموزشگاه از دوره پخت نان و کیک پزی گرفته تا دوره های کافی شاپ و باریستایی شرکت نمایند و مدرک معتبر فنی و حرفه ای در رشته مورد علاقه خود دریافت کرده و وارد بازار کار شوند.

آیا برای شرکت در دوره ها محدودیت سنی خاصی وجود دارد؟

خیر. تمامی افرادی که 14 سال به بالا داشته باشند؛ می توانند در همه دوره های این آموزشگاه شرکت کنند.

آیا دانش آموزان و دانشجویان هم می توانند در این دوره ها شرکت کنند؟

بله. دانش آموزان (14 سال به بالا) و دانشجویان می توانند در تابستان که کلاس درس ندارند؛ در دوره های این آموزشگاه شرکت کنند یا با هماهنگی آموزشگاه در دوره های خصوصی شرکت کرده و زمان کلاس خود را آخر هفته ها تعیین کنند. در این صورت شرکت در دوره های دنیز با کلاس های درسی مدرسه / دانشگاه آن ها تداخل پیدا نخواهد کرد.

آیا برای شرکت در دوره ها باید مدرک تحصیلی / دانشگاهی خاصی داشته باشیم؟

خیر. برای حضور در دوره های فنی و حرفه ای قنادی و کافه داری و آشپزی در آموزشگاه دنیز نیازی نیست مدرک تحصیلی یا دانشگاهی مرتبط به رشته مورد نظر خود داشته باشید. برای شرکت در دوره ها داشتن سواد خواندن و نوشتن (حداقل مدرک تحصیلی سیکل) کافی است.

آیا دوره ها پیش نیاز خاصی دارند و باید قبل از شرکت در دوره اطلاعاتی در مورد دوره داشته باشیم؟

خیر. هیچ کدام از دوره هایی که در این آموزشگاه برگزار می شوند؛ پیشنیاز خاصی نداشته و افراد مبتدی بدون هیچ دانش و اطلاعات تخصصی در مورد رشته ها نیز می توانند در کلاس ها شرکت نمایند.

آیا آقایان برای شرکت در دوره ها باید کارت پایان خدمت داشته باشند؟

خیر. برای حضور در دوره ها یا دریافت مدرک فنی و حرفه ای دوره نیازی نیست که آقایان کارت پایان خدمت داشته باشند.

آیا افرادی که ساکن شهر تهران نیستند هم می توانند در دوره ها شرکت کنند؟

بله. چنان چه ساکن شهرستان های اطراف تهران و یا دیگر شهر های ایران (شیراز، اصفهان، مشهد، تبریز، بوشهر و …) باشید هم می توانید در دوره های آموزشگاه دنیز شرکت نمایید؛ چرا که ما برای هنرجویان شهرستانی و یا افرادی که تردد به آموزشگاه برای آن ها سخت است؛ امکان سکونت در خوابگاه های معرفی شده از سوی آموزشگاه را فراهم کرده ایم. هنرجویان می توانند به راحتی در طول برگزاری دوره در خوابگاه هایی با شرایط سکونت و دسترسی عالی اقامت داشته باشند.

آیا برای شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز باید تجربه کار در قنادی / کافه / رستوران داشته باشیم؟

خیر. برای شرکت در هیچ کدام از دوره ها نیازی نیست که هنرجویان تجربه کار در قنادی / کافه / رستوران داشته باشند؛ چرا که اساتید دوره پیش فرض را بر این می گذارند که هنرجویان می خواهند مباحث را از پایه یاد گرفته و تجربه خاصی در خصوص دوره ای که در آن شرکت کرده اند؛ ندارند.

آیا می توانم قبل از شرکت در دوره ها مشاوره رایگان بگیرم؟

بله. شما هنرجویان محترم می توانید پیش از ثبت نام کردن در دوره؛ برای آشنایی بیشتر با محیط آموزشگاه و دریافت مشاوره رایگان در خصوص دوره مورد نظر خود، به صورت حضوری / تلفنی با موسسه دنیز در ارتباط باشید. کارشناسان مجموعه به بهترین نحو ممکن به سوالات شما در باب دوره ها پاسخ خواهند داد.

آیا آموزشگاه خوش مسیر بوده و به وسایل نقلیه عمومی دسترسی دارد؟

بله. آموزشگاه دنیز در حوالی میدان انقلاب تهران واقع شده است که یکی از خوش مسیر ترین محله های تهران به شمار می آید. شما هنرجویان محترم می توانید برای حضور در کلاس ها از وسایل نقلیه عمومی از قبیل مترو و بی ار تی بهره بگیرید و بدون نیاز به هدر دادن وقت خود در ترافیک در سریع ترین زمان ممکن خود را به آموزشگاه برسانید.

آیا برای شرکت در دوره ها باید تجهیزات قنادی / آشپزی / کافی شاپی خاصی همراه خود بیاوریم؟

خیر. آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز تمامی وسایل و تجهیزات قنادی / آشپزی / کافی شاپی مورد نیاز برای انجام تمرین های عملی دوره را در طول کلاس در اختیار شما عزیزان قرار می دهد؛ لذا شما هنرجویان گرامی می توانید بدون نگرانی بابت تهیه وسایل تخصصی دوره در کلاس ها حضور یابید.

در حین برگزاری دوره چند جلسه می توانیم غیبت کنیم؟

حداکثر 2 جلسه. چنان چه هنرجو بیش از دو جلسه در کلاس حضور نداشته باشند؛ آموزشگاه پیش فرض را بر این می گذارد که فرد مذکور از دوره انصراف داده است.

آیا می توانیم در صورت غیبت کردن در کلاس جبرانی شرکت کنیم؟

بله. در صورتی که می خواهید یک یا دو جلسه در طول دوره غیبت کنید؛ باید با مدرس دوره هماهنگ کرده تا برای شما جلسات جبرانی در نظر گرفته شود؛ اما برای آن دسته از هنر آموزانی که بدون اطلاع رسانی قبلی و هماهنگی با استاد دوره غیبت کرده باشند؛ جلسات جبرانی در نظر گرفته نخواهد شد.

چنان چه هنرجو در حین کلاس به وسایل و تجهیزات آموزشگاه آسیب بزند؛ باید چه کاری برای جبران خسارت انجام دهد؟

در صورتی که هنرجو بر اثر سهل انگاری و بی دقتی باعث آسیب دیدن وسایل و تجهیزات آموزشگاه شود؛ موظف است همه خسارت مالی وارد شده به موسسه را به طور کامل جبران نماید.

آیا می توانیم به صورت آنلاین با پرداخت بیعانه در دوره مورد نظرمان شرکت کنیم؟

بله. شما می توانید جهت پیش ثبت نام / رزرو کلاس مورد نظر خود، بخشی از هزینه را به عنوان بیعانه از طریق وب سایت به صورت آنلاین پرداخت نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با آموزشگاه در تماس باشید.

آیا برای شرکت در دوره های قنادی / آشپزی باید مواد غذایی مورد نیاز برای انجام تمرین های کلاس را با خودمان به آموزشگاه بیاوریم؟

خیر. در همه دوره های برگزار شده در این موسسه، آموزشگاه مسئولیت تامین مواد اولیه را بر عهده می گیرد؛ به همین دلیل مواد غذایی مورد نیاز برای انجام تمرین های کلاس به طور تمام و کمال در هر جلسه در اختیار هنرآموزان قرار می گیرد.

آیا آموزشگاه دنیز با سازمان بهزیستی کشور همکاری می کند؟ افرادی که تحت پوشش این سازمان هستند می توانند به طور رایگان در دوره ها شرکت کنند؟

بله. چنان چه نامه رسمی از سوی سازمان بهزیستی داشته باشید؛ می توانید تنها در یکی از دوره ها به طور رایگان حضور یابید.

آیا افراد شاغل که زمان کافی ندارند هم می توانند در دوره های آموزشگاه دنیز شرکت کنند؟

بله. کلاس ها هم در طول هفته برگزار می شوند و هم در آخر هفته ها. به علاوه؛ ما برای افراد شاغل که زمان کافی ندارند؛ کلاس های خصوصی را در نظر گرفته ایم؛ چرا که در کلاس های خصوصی، روز و ساعت برگزاری دوره کاملا بر اساس نیاز ها و خواسته خود هنرجو تعیین می شود.

آیا امکان شرکت در کلاس به صورت فشرده برای افراد پرمشغله / ساکن سایر شهرها وجود دارد؟

بله. کلاس های خصوصی آموزشگاه دنیز برای افراد پرمشغله / ساکن سایر شهرها بسیار مناسب است. در کلاس های خصوصی شما می توانید کل دوره را طی چند جلسه فشرده در روز و ساعت مورد نظر خود بگذرانید. برای هماهنگیِ کلاسِ فشردهِ خصوصی با آموزشگاه در ارتباط باشید.

آیا افراد اتباع و غیر ایرانی می توانند در دوره ها شرکت کنند و مدرک بگیرند؟

بله. افراد اتباع و غیر ایرانی در صورتی که کد آمایش داشته باشند می توانند در دوره های آموزشگاه دنیز شرکت کرده و مدرک فنی و حرفه ای معتبر دریافت کنند.

1 دیدگاه

  • Avatar for پشتیبان پشتیبان گفت:

    شما هنرجویان گرامی می توانید در این بخش سوالات خود در مورد پیش نیاز ها و شرایط شرکت در دوره ها در آموزشگاه دنیز را در این بخش با ما در میان بگذارید. ما همواره سعی می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما کاربران را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *