آموزش شیرینی پزی

دوره آموزش شیرینی پزی  برای شما مناسب است اگر می خواهید بهترین اساتید فعال در صنعت قنادی، روش آماده سازی مواد اولیه، تهیه و تزیین گلچینی از شیرینی های خشک و تر که شیرینی های پایه در قنادی محسوب می شوند؛  به شما بیاموزند. این دوره برای تمامی علاقه مندان حوزه قنادی و کارهای هنری، تجربه آموزشی بی نظیری خواهد بود که می تواند مقدمات ورود آن ها به بازار کار و دست یافتن به درآمدهای بسیار قابل توجه را فراهم نماید.

دوره فنی و حرفه ای شیرینی پزی در آموزشگاه دنیز مطالب آموزشی فراوانی هم برای افراد مبتدی و هم برای افراد نیمه حرفه ای که دوست دارند مهارت پخت و سرو انواع و اقسام شیرینی را به صورت کاملا اصولی و بر اساس استانداردهای روز دنیا فرا بگیرند؛ چرا که آموزش های ارائه شده در کلاس شیرینی پزی از مباحث پایه شروع شده و به تدریج به سمت سرفصل های سخت تر و حرفه ای تر پیش می رود.

همچنین لازم به ذکر است که آموزشگاه دنیز با در اختیار گذاشتن همه مواد و متریال مورد نیاز شیرینی پزی و بهره گیری از تجهیزات پیشرفته و کارگاه های مجهز، به هنرجویان کمک می کند که بدون هیچ دغدغه ای در محیطی بهداشتی و استاندارد و مدرن آموزش ببینند و فرصت تکرار و تمرین بسیاری داشته باشند.

گالری تصاویر دوره شیرینی پزی

دوره آموزش شیرینی پزی ویژه بازار کار

هدف ما از برگزاری دوره آموزش صفر تا صد شیرینی پزی پرورش قناد هایی است که بتوانند به راحتی بازار کار شده و به حدی از مهارت و تبحر رسیده باشند که بدون هیچ سختی، بهترین و باکیفیت ترین شیرینی های ایرانی و خارجی در انواع خشک و تر را تهیه کرده و به نحو احسن هنر و استعداد خود را به نمایش بگذارند.

به آن دسته از هنرجویانی که علاقه مند به کار و زندگی در خارج از ایران هستند؛ این مژده را می دهیم که دریافت مدرک بین المللی شیرینی پزی از سازمان فنی و حرفه ای کشور بعد از اتمام این کلاس، فرصت های بی شماری را برای کار کردن در فضای بین المللی و مهاجرت به خارج از کشور برای آن ها فراهم می کند؛ چرا که مدرک سازمان فنی و حرفه ای، دارای اعتبار و ارزش بین المللی بوده و قابلیت ترجمه دارد.

همانطور که می دانید شیرینی ها جزء جدایی ناپذیر زندگی ما هستند و نقش مهمی در برگزاری هر چه بهتر جشن ها و مهمانی های ما دارند. به همین علت، صنعت شیرینی پزی بازار کار خوبی داشته و شما می توانید با گذراندن این دوره و دریافت مدرک فنی و حرفه ای این رشته، می توانید در بهترین شیرینی فروشی های سطح کشور مشغول به کار شده و یا اقدام به راه اندازی کارگاه شیرینی پزی شخصی در ایران یا سایر کشورها نمایید.

_

سرفصل های دوره آموزش شیرینی پزی

آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی های تر و خشک
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی مشهدی (مربایی)
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی نخودچی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی برنجی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی سوئدی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی پفکی (مرنگ)
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی کشمشی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی شکری
آموزش طرز تهیه و سرو کوکی مغزدار
آموزش طرز تهیه و سرو کوکی گردویی پنبه ای
نمایش بیشترنمایش کمتر
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی لطیفه
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی برشی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی رولت و خامه ای
آموزش طرز تهیه و سرو نان خامه ای
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی گردویی
آموزش طرز تهیه و سرو شیرینی نارگیلی
آموزش طرز تهیه و سرو پادرازی
آموزش طرز تهیه و سرو نان چای
آموزش طرز تهیه و سرو قطاب
آموزش طرز تهیه و سرو کوکی شکلاتی
نمایش بیشترنمایش کمتر
_

شهریه و مدت زمان یادگیری شیرینی پزی

شهریه دوره شیرینی پزی عمومی

3/500/000 میلیون تومان

شهریه دوره شیرینی پزی خصوصی

5/000/000 میلیون تومان

طول دوره شیرینی پزی

30 ساعت در 5 روز

هزینه آموزش شیرینی پزی

ما در آموزشگاه شیرینی پزی دنیز شرایطی را برای هنرجوان فراهم کرده ایم که بتوانند هم در دوره های عمومی (با شهریه 3.500.000 تومان) و هم در دوره های خصوصی (با شهریه 5.000.000 تومان) شرکت نمایند. دوره های عمومی به صورت چند نفره و در زمان هایی که از سوی اساتید و آموزشگاه تعیین می شوند؛ برگزار می گردند. دوره های خصوصی بنا بر نیاز ها و شرایط هر هنرجو در زمان های مورد پسند او و به صورت یک نفره برگزار می شوند.

دوره های شیرینی پزی عمومی برای افرادی که اهل کارهای تیمی بوده، روحیه رقابتی دارند و در جمع بهتر یاد می گیرند؛ مناسب هستند. در حالی که دوره های خصوصی برای افرادی وقت محدودی برای یادگیری دارند و می خواهد در زمان های خاصی که مطابق با برنامه شخصی خودشان است در کلاس ها شرکت کنند؛ مناسب است. لازم به ذکر است بر طبق بررسی ها، سرعت و کیفیت یادگیری معمولا در دوره های خصوصی بالاتر است.

یادگیری مهارت تهیه و سرو شیرینی در یک آموزشگاه معتبر مانند دنیز، ضمن دریافت مدرک فنی و حرفه ای شیرینی پزی می تواند شروع خوبی باشد برای افرادی که می خواهند با پرداخت شهریه ای مقرون به صرفه مهارتی ارزشمند و در عین حال پولساز و پرسود را بیاموزند. چرا که کارآموزان می توانند بعد دوره، از طریق تهیه و فروش انواع شیرینی های تر و خشک در منزل یا کارگاه های شیرینی پزی معتبر به درآمد های بالایی دست یابند.

_

سوالات متداول هنرجویان درباره دوره پخت شیرینی

آیا دوره آموزشی شیرینی پزی پیشنیاز دارد ؟

خیر، دوره شیرینی پزی هیچ پیشنیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازارکار شد و اقدام به تاسیس کارگاه شیرینی پزی نمود؟

دراین دوره هنرجو کلیه کیک ها اعم از خامه ای و فوندانت و شیرینی پزی و شیرینی پزی را به صورت اصولی می آموزد .

پس از اتمام دوره شیرینی پزی چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار می کند؟

بله، آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت را در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد و هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند به کار می گیرند .

آیا مواد و متریال کارعملی حین دوره را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر، کلیه مواد و لوازم موردنیاز در اختیار هنرآموزان گرامی قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا دوره تضمینی می باشد و در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله ، دوره شیرینی پزی کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

چرا آموزشگاه دنیز را برای یادگیری شیرینی پزی انتخاب کنیم؟

دوره های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم ها)

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)

دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.

در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.

در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.

دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.

_

دریافت مشاوره رایگان درباره کلاس شیرینی پزی

دریافت مدرک فنی و حرفه ای شیرینی پزی

آموزش های ارائه شده در کلاس شیرینی پزی ببسیار با کیفیت، جامع و کابردی هستند؛ به همین دلیل تمامی هنرجویانی که در این دوره شرکت می کنند، می توانند با شرکت در آزمون های کتبی و عملیِ مشخص و کسب نمره قبولی، مدرک بین المللی شیرینی پزی از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت نمایند.

به علاوه؛ آموزشگاه فنی و حرفه ای شیرینی پزی دنیز تمامی منابع یادگیری لازم از جمله جزوه، کتاب، pdf، نمونه سوال و … را در اختیار کارآموزان قرار می دهد. این منابع به یادگیری بهتر مهارت های پخت، تزیین و سرو شیرینی و نیز قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای بسیار کمک می کنند.

مدرک فنی و حرفه ای شیرینی پزی قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد. لذا شما هنرجویان گرامی می تواند چنانچه قصد مهاجرت و یا کار در بازارهای بین المللی را دارید؛ از این مدرک ارزشمند به نحو احسن بهره ببرید.

از دیگر مزیت های دریافت مدرک فنی و حرفه ای می توان به امکان دریافت پروانه کسب جهت راه اندازی کارگاه / مغازه شیرینی پزی، گرفتن وام خود اشتغالی از سازمان های مالی دولتی، استخدام شدن در شیرینی فروشی های معتبر یا آموزشگاه های قنادی آزاد فنی و حرفه ای و … اشاره کرد.

_

اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش شیرینی پزی

آموزش صفر تا صد شیرینی پزی با مدرک بین المللی

از زمان های قدیم تا به امروز شیرینی ها  بخش مهمی از تغذیه ما بوده اند و روز به روز تنوع بیشتری پیدا می کنند و بر تعداد آن ها افزوده می شود. شیرینی پزی یک شغل جذاب است که با بهره گرفتن از طعم ها و رنگ ها می توان مانند یک نقاش یک اثر هنری خلق کرد و به نمایش گذاشت.

شیرینی ها به دو دسته کلی تر و خشک تقسیم بندی می شوند که در دوره آموزش شیرینی پزی آموزشگاه دنیز گلچینی از شیرینی های تر و خشک که شیرینی های پایه محسوب می شوند آموزش داده می شود. این آموزش ها از پایه می باشد و نیاز نیست هنرجو از قبل مطالبی را بداند. همچنین آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و هنرجو به صورت عملی در کلاس کار می کند. به علاوه؛ پس از اتمام دوره از طرف آموزشگاه پشتیبانی می شود.

توانایی های لازم برای یادگیری شغل شیرینی پزی

در دوره شیرینی پزی دنیز تمامی مهارت ها و اطلاعات تخصصی لازم را در اختیار شما قرار می دهیم تا بتوانید تبدیل به یک قناد حرفه ای شوید، شیرینی های با کیفیت تولید نمایید، کارگاه شیرینی پزی خودتان را تاسیس کنید و به درآمدهای بالا دست یابید. در دوره آموزشی شیرینی پزی آموزشگاه دنیز تمامی این توانایی ها و مهارت هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم را به دست می آورید.

  • در این کلاس به صورت اصولی آموزش می بینید و تمرین های عملی بسیاری انجام می دهید.
  • رسپی های دقیق و کارگاهی و میزان دقیق مواد اولیه مورد نیاز انواع شیرینی ها را می شناسید.
  • نحوه صحیح پخت انواع شیرینی های تر و خشک ایرانی و خارجی را یاد می گیرید.
  • خلاقیت زیادی در دیزاین و تزئین شیرینی در ظرف یا جعبه های متنوع را به دست می یاورید.
  • نحوه صحیح ارتباط با مشتری و مشتری مداری در مغازه قنادی یا کارگاه شیرینی پزی را از بر می شوید.
  • بر بهداشت قنادی و نحوه صحیح نگهداری از مواد غذایی و شیرینی که از مهم ترین ارکان شیرینی پزی می باشد؛ مسلط می شوید.

ورود آسان به بازار کار با دوره شیرینی پزی

با توجه به اینکه شیرینی پزی در تمام دنیا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگ و یا هرچیز دیگر وجود دارد یک شغل امن محسوب می شود و با خیال راحت می توانید این شغل را انتخاب کنید و در هر جای دنیا که هستید کسب درآمد کنید. شما همچنین می توانید به صورت کار در منزل کار کنید و محصولات خود را اینترنتی به فروش برسانید. همچنین این شغل هم برای خانم ها مناسب است و هم برای آقایان. یعنی می توانید به صورت خانوادگی کارگاه خود را اداره کنید.در یک جمله می توان گفت شیرینی پزی یک شغل مطمئن و امن و پردرآمد می باشد.

 آموزش کسب درآمد بالا در کلاس شیرینی پزی

شیرینی پزی از جمله مشاغل پردرآمد هست که در ایام خاصی مثل عید نوروز، روز مادر و روز پدر و اعیاد مذهبی و روز ولنتاین درآمد بسیار بالایی دارد. این میزان درآمد بستگی به عوامل زیادی دارد:

  • آموزش تهیه محصولات با کیفیت و متنوع

هر چه بتوانید تنوع در محصولات خود ایجاد کنید و محصولات خاص تری تولید بکنید و خلاقیت بیشتری داشته باشید درآمد بیشتری خواهید داشت همچنین کیفیت محصولی که ارائه می دهید در بازگرداندن همان مشتری نقش مهمی دارد.

  • آموزش موقعیت مکانی که برای کارگاه شیرینی پزی 

مکانی که برای مغازه خود انتخاب می کنید باید در محلی پر رفت و آمد و در دید عموم باشد و یک تابلو تبلیغاتی خوب می تواند بهتر شما را به افراد معرفی بکند.

  • آموزش به کارگیری روش های به روز تبلیغات 

امروزه تبلیغات در فضاهای مجازی نقش بسیار مهمی در رونق بخشیدن به کسب و کارها دارد ، شما حتی می توانید در منزل شیرینی بپزید و به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

  • آموزش افزایش سرمایه و سودآوری و کنترل هزینه ها

هر چه فضای بزرگ تری برای پخت شیرینی در اختیار داشته باشید و تجهیزات بیشتر و نیروی انسانی بیش تری داشته باشید درآمد بیشتری خواهید داشت.

در پایان لازم به یادآوری است که آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز یکی از برترین موسسات در زمینه آموزش قنادی و آشپزی می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

نمایش بیشترنمایش کمتر

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *