نحوه برگزاری و کیفیت دوره ها در آموزشگاه دنیز

اگر دوست دارید قبل از شرکت در کلاس، در مورد نحوه برگزاری دوره بیشتر بدانید و از با کیفیت بودن دوره مطمئن شوید؛ حتما این صفحه را به دقت بررسی نمایید؛ چرا که در این صفحه تمامی توان خود را به کار گرفته ایم تا به تک تکِ سوالات شما هنر آموزان عزیز در خصوص کیفیت دوره ها، اساتید و میزان تجربه و تخصص آن ها، شهریه شرکت در کلاس ها، عمومی / خصوصی بودن دوره ها، تعداد شرکت کنندگان، تئوری / عملی بودن کلاس ها، محل برگزاری، پشتیبانی بعد از دوره ها، سرفصل ها و مباحث آموزشی کلاس ها و بسیاری موارد دیگر پاسخ دهیم.

اگر سوالی دارید که در این صفحه به آن پرداخته نشده است؛ توصیه می کنیم پرسش خود را در بخش کامنت ها درج کنید تا کارشناسان مجموعه در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند. همچنین لازم به ذکر است که شما هنرجویان محترم می توانید برای بازدید از آموزشگاه و دریافت مشاوره رایگان، قبل از ثبت نام در دوره به صورت حضوری به آکادمی دنیز مراجعه کرده و تمامی سوالات خود را از کادر اداری مجموعه بپرسید.

دنیز بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای قنادی و آشپزی در تهران
_

سوالات متداول هنرجویان درباره نحوه برگزاری دوره ها

اساتید آموزشگاه دنیز بر چه مبنایی انتخاب می شوند؟

اساتید آموزشگاه دنیز بر چه مبنایی انتخاب می شوند؟

آموزشگاه دنیز با برگزاری آزمون ها و مصاحبه های تخصصی؛ مواردی از قبیل

 • مهارت های تدریس و برقراری ارتباط با هنرجویان
 • تعهد به کار و حس مسئولیت پذیری
 • تجربه و سابقه کاری در صنعت غذا
 • اطلاعات به روز و کافی در حوزه تخصصی
 • فن بیان و مهارت های انتقال مفاهیم
 • مهارت های ارتباطی و اجتماعی مورد نیاز تدریس
 • خوش اخلاقی و آداب رفتار شایسته با دانشجویان
 • و …

را در اساتید داوطلب تدریس در این موسسه می سنجد و فقط افرادی که در این ارزیابی ها مورد تایید واقع شوند؛ به عنوان استاد در آموزشگاه مشغول به کار می شوند.

آیا مدرسان دوره ها تجربه و دانش کافی دارند؟

تمامی اساتید آموزشگاه دنیز

 • مدرک تحصیلی (از موسسات آموزشی معتبر ایرانی و خارجی) دارند.
 • سابقه تدریس در آموزشگاه های بنام و مشهور تهران و دیگر شهرها دارند.
 • تجربه کاری بالایی در صنعت غذا و نوشیدنی و قنادی و کافه و رستوران دارند.
 • و به نوعی جزو بهترین ها در حوزه تخصص خود هستند.

به همین دلیل است که ما می توانیم کیفیت و روش تدریس تک تک اساتید آموزشگاه را تضمین کنیم و به شما قول یادگیری صد در صد بدهیم.

آیا عملکرد اساتید در این آموزشگاه مورد ارزیابی قرار می گیرد؟

بله. تمامی کلاس های آموزشگاه دنیز مجهز به دوربین های مدار بسته با قابلیت ضبط صدا بوده که امکان رصد کردن کلاس ها و بررسی کیفیت و روش تدریس اساتید دوره به صورت دائمی را برای کادر آموزشی و مدیران آموزشگاه فراهم می کند.

به علاوه؛ ما بعد از اتمام دوره، با استفاده از نظرسنجی مستقیم از هنرجویان؛ اطلاعات کاملی در مورد میزان رضایت شرکت کنندگان از کلاس و انتقادات و پیشنهادات آن ها به دست می آوریم؛ سپس بر اساس این اطلاعات به دست آمده سعی می کنیم کیفیت آموزش و برگزاری دوره ها را بهبود ببخشیم.

میزان رضایت هنرجویان از اساتید و دوره ها چقدر است؟

بر طبق نظرسنجی هایی که از هنرجویان در طی سال های گذشته انجام داده ایم؛ اکثر کارآموزانی که در دوره ها حضور فعالی داشته و تلاش خود را برای یادگیری به کار گرفته اند؛ از دوره ها رضایت داشته و توانسته اند بعد از دوره؛ وارد بازار کار شده و با تکیه بر مهارت هایی که در دوره به دست آورده اند؛ درآمد های خوبی کسب کرده و در حوزهِ تخصصِ خود موفق شوند.

مزایا و وجه تمایز آموزشگاه دنیز نسبت به بقیه آموزشگاه های تهران چیست؟

آموزشگاه دنیز دارای مجوز رسمی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور بوده و به همین دلیل تمامی هنرجویان می توانند بعد از اتمام دوره با قبولی در آزمون های کتبی و عملی مدرک بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت کرده و از این مدرک برای استخدام شدن، مهاجرت، دریافت وام خود اشتغالی، دریافت پروانه کسب و بسیاری موارد دیگر بهره بگیرند.

از دیگر مزیت های آموزشگاه دنیز می توان به مواردی که در ادامه برای شما فهرست کرده ایم؛ اشاره کرد.

 • برگزاری دوره ها هم برای آقایان و هم خانم ها
 • مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه
 • تضمینی و جامع و کاربردیبودن دوره ها
 • عملی بودن و تجربه محور بودن دوره ها
 • پشتیبانی نامحدود و همیشگیبعد از دوره
 • اساتید بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه
 • نداشتن محدودیت سنی، تحصیلی و کاری برای شرکت در دوره ها
 • امکان تکرار دوباره کلاس به شکل رایگان در صورت عدم یادگیری
 • کسب آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی در پایان دوره
 • بهره گیری از کارگاه های مجهز به جدیدترین تجهیزات صنعتی و قنادی و کافه ای
 • امکان سکونت در خوابگاه های معرفی شده از سوی آموزشگاهبرای هنرجویان شهرستانی
 • فراهم کردن مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان برای هنرجویان
 • ارائه مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار / استخدام شدن / راه اندازی کسب و کار شخصی
 • فراهم کردن منابع لازم (جزوه، نمونه سوال، کتاب و فایل های آموزشی) جهت قبولی در آزمون های فنی و حرفه ای برای هنرجویان
 • و …
شهریه دوره ها معمولا چقدر است؟

شهریه دوره ها با یکدیگر فرق دارند اما معمولا هزینه شرکت در کلاس ها، مبلغی بین یک تا پنج میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

آیا امکان پرداخت شهریه دوره ها به صورت اقساطی وجود دارد؟

این موضوع بستگی به نوع دوره و مدت زمان آن دارد. برای بعضی دوره ها می توانید 50 درصد شهریه را قبل از شروع کلاس پرداخت کرده و مابقی هزینه را تا قبل از پایان دوره تسویه نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره پرداخت اقساطی شهریه دوره ها می توانید با آموزشگاه تماس بگیرید.

اگر بخواهیم از ثبت نام خود انصراف دهیم؛ چه مقدار از شهریه ای که پرداخت کرده ایم؛ به ما عودت داده می شود؟

برای این که از دوره انصراف بدهید؛ باید حداکثر سه روز قبل از این که کلاس شما شروع شود؛ به موسسه دنیز مراجعه کرده و انصراف خود را به کادر آموزشی مجموعه اعلام نمایید. در چنین شرایطی؛ شما می توانید پس از انصراف از دوره ای که قبلا در آن ثبت نام کرده بودید؛ 70 درصد از شهریه ای که پرداخت شده را پس بگیرید. چنان چه بعد از شروع دوره و برگزار شدن جلسه اول آن تصمیم به انصراف بگیرید؛ آموزشگاه از عودت دادن شهریه به شما معذور است.

دوره ها معمولا چند ساعت هستند و در چه روز هایی برگزار می شوند؟

زمان برگزاری دوره ها هم در طول هفته و هم در آخر هفته ها می باشد. به علاوه؛ مدت زمان دوره ها متفاوت بوده و از 5 ساعت الی 40 ساعت را در بر می گیرد. اطلاعات دقیق تر در مورد روز و ساعت و مدت زمان دوره ها در صفحه مربوط به هر دوره درج شده است.

آیا امکان شرکت در دوره ها به صورت خصوصی هم وجود دارد؟

بله. شما هنرجویان محترم می توانید در تمامی دوره ها به صورت خصوصی و تک نفره شرکت نمایید. از مزیت های کلاس های خصوصی این است که شما خودتان روز و ساعت شرکت در کلاس را تعیین می کنید؛ به همین دلیل امکان شرکت در کلاس در آخر هفته ها و یا اوقات فراغت شما هم فراهم می شود.

دوره های عمومی و خصوصی چه تفاوتی با یکدیگر دارند؟

تفاوتِ دوره های عمومی و خصوصی در نحوه و زمان برگزاری کلاس و شهریه آن ها می باشد. دوره های عمومی در زمان های تعیین شده از سوی آموزشگاه و به صورت گروهی و دسته جمعی برگزار می شوند؛ در حالی که دوره های خصوصی در زمان های مشخص شده از سوی خود هنرجو و به صورت تک نفره برگزار می گردند. به علاوه؛ شهریه دوره های خصوصی حدود 40 الی 50 درصد بیشتر از دوره های عمومی می باشد.

تعداد نفرات کلاس در دوره های عمومی معمولا چقدر است؟ آیا وسایلِ کلاس برای همه شرکت کنندگان کافی است؟

معمولا دوره ها با جمعیت حدود 8 الی 10 نفر برگزار می گردند. اما تعداد شرکت کنندگان در همه دوره ها به گونه ای تعیین می شود که فضا و امکانات کافی برای فراگیریِ مباحث دوره و انجامِ تمرین های عملی، در اختیار تک تکِ هنرجویان قرار گیرد.

آیا سرفصل های دوره ها کامل هستند و تمامی مباحث دوره ها را شامل می شوند؟

بله. تمامی دوره های تدریس شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز، شامل آموزش صفر تا صد رشته ها هستند. به علاوه؛ دوره ها برای افراد مبتدی و حرفه ای هر دو مناسب اند؛ چرا که سرفصل های دوره از مباحث مبتدی شروع شده و به تدریج به سرفصل های حرفه ای و سخت تر که برای حضور موثر در بازار کار ضروری هستند؛ می رسد.

دوره های آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز به صورت عملی و ورکشاپی برگزار می شوند یا تئوری؟

این تضمین را به شما می دهیم که همه دوره های برگزار شده در آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز هم شامل آموزش مباحث تئوری ضروری و مورد نیاز هر دوره بوده و هم شامل آموزش های عملی و تمرین ها و پروژه های قنادی و آشپزی و کافه داری واقعیِ متعدد. اساتید دوره ها تمامی تلاش خود را به کار می گیرند تا کلاس ها را تا حد ممکن به صورت عملی و ورکشاپی برگزار کرده و شرح مباحث تئوری را فقط در حد نیاز نگه دارند.

منظور ما از روش تدریس ورکشاپی این است که در هر جلسه، ابتدا توضیحات تئوری داده شده و سپس دستورالعمل های اجرایی و رسپی های لازم در اختیار هنرجویان قرار می گیرد. در ادامه، هنرجویان خودشان دست به کار شده و با استفاده از تجهیزات و مواد اولیه ای که خود آموزشگاه در اختیارشان قرار می دهد؛ پروژه های عملی و تمرین های مهارتی متنوعی را انجام می دهند.

در پایان جلسه نیز استاد با بررسی کیفیت پروژه های انجام شده توسط کارآموزان به کار آن ها امتیاز داده و ایرادات و مشکلات کارشان را به آن ها گوشزد می کند. این روش تدریس بسیار موثر بوده و سبب می شود هنرجویان مشکلاتی که احتمال دارد در آینده حین کار حرفه ای خود با آن ها روبرو شوند؛ در کلاس تجربه کرده و با راهنمایی اساتید دوره روش هایی خلاقانه برای حل این مشکلات بیابند.

آیا محل برگزاری دوره ها مجهز بوده و تجهیزات جدید صنعتِ قنادی و رستوران و کافی شاپ در کلاس ها وجود دارد؟

بله. به منظور برگزاری دوره ها با بالاترین کیفیت و جلب رضایت هنرجویان محترم دوره، ما در آموزشگاه دنیز تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا کارگاه هایی مجهز و به روز برای برگزاری دوره ها فراهم کنیم. این کارگاه ها؛ بسته به نوع دوره دارای محیطی شبیه به یک قنادی / کافی شاپ / رستوران بوده و تمامی وسایل مورد نیاز یادگیری در آن ها وجود دارد. به علاوه؛ آموزشگاه دنیز به صورت دوره ای، تجهیزات موجود در کلاس ها را به روز می کند تا شرکت کنندگان بتوانند روش کار با جدیدترین تجهیزات قنادی، کافه و رستوران را بیاموزند.

پشتیبانی بعد از دوره ها به چه صورت می باشد؟ آیا می توانیم بعد از دوره با آموزشگاه در ارتباط باشیم؟

آموزشگاه دنیز شرایطی را برای هنرجویان فراهم کرده است که بتوانند به صورت نامحدود و دائمی از پشتیبانی و مشاوره اساتید دوره / تیم آموزشی / مدیریتِ مجموعه استفاده کنند. شما هنرآموزان محترم می توانید بعد از پایان یافتن دوره ها؛ هر زمان که دوست داشتید از طریق وب سایت / اینستاگرام / ایمیل / تلفن آموزشگاه و یا مراجعه حضوری با ما در ارتباط باشید و سوالات و مشکلات خود را مطرح نمایید. به شما اطمینان می دهیم که فارغ التحصیلان دنیز همواره از مشاوره های تخصصی این موسسه بهره مند خواهد شد.

دوره ها در کجا برگزار می شوند؟ در خود آموزشگاه یا بیرون از آموزشگاه و در قنادی یا کافه یا رستوران واقعی؟

تمامی دوره ها در خود آموزشگاه برگزار می شوند. موسسه دنیز مجهز به کارگاه های آموزشی پیشرفته و تجهیز شده ای می باشد که از هر نظر شبیه به محیط کار واقعی هستند؛ به همین علت، لزومی ندارد هنرجویان برای یادگیری مباحث دوره به بیرون از آموزشگاه بروند.

آیا امکان شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین / مجازی هم وجود دارد؟

در حال حاضر تمامی کلاس ها در آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز به صورت حضوری برگزار می شوند و امکان شرکت در کلاس ها به صورت آنلاین / مجازی وجود ندارد. اما ما قصد داریم در آینده ای نزدیک، کلاس های قنادی / آشپزی و کافی شاپی خود را به صورت آنلاین نیز برای علاقه مندان برگزار نماییم.

آیا امکان فیلم برداری و عکس برداری از کلاس وجود دارد؟

بله. در حین کلاس شما هنرجویان محترم می توانید با کسب اجازه از سوی استاد دوره، در صورت نیاز از کلاس فیلم و عکس تهیه نمایید. به علاوه؛ تمامی هنرجویان مجاز هستند از پروژه ها و تمرین های عملی که در حین کلاس انجام داده اند (برای مثال کیک شکلاتی و …) در پایان جلسه عکس / فیلم تهیه نمایند.

آیا می توانیم فیلم و ویدیو های کلاس را با دیگران به اشتراک بگذاریم؟

خیر. محتوای آموزشی ارائه شده در کلاس فقط مختص شخص شما بوده و به همین علت اجازه ندارید فیلم / ویدیو های آموزشی کلاس را با کسی به اشتراک بگذارید و یا کپی کرده و به نام خود در فضای آنلاین منتشر نمایید. اشتراک گذاری محتوای کلاس با دیگران از سوی افراد حقیقی یا حقوقی خلاف مقررات بوده و افراد متخلف مورد پیگرد قانونی قرار گرفته و بر اساس قوانین با آن ها برخورد خواهد شد.

آیا دوره های آموزشگاه دنیز تضمینی و ضمانت شده هستند؟

بله. این تضمین را به شما می دهیم که تمامی دوره های برگزار شده در آموزشگاه دنیز دارای کیفیت آموزشی و درصد رضایت بالا بوده و شامل آموزش صفر تا صد رشته هستند. به علاوه؛ پشتیبانی دائمی دوره این فرصت را برای هنرجویان فراهم کرده است که بتوانند هر زمان نیاز داشتند برای دریافت مشاوره رایگان و رفع اشکال با آموزشگاه در ارتباط باشند.

در صورت عدم یادگیری، چگونه از هنرجویان پشتیبانی می شود؟

آموزشگاه دنیز برای جلب رضایت تمامی کارآموزان، این امکان را فراهم کرده است که اگر هنرجو مباحث ارائه شده در دوره را به خوبی فرا نگرفت و شرکت در کلاس های جبرانی نیز نتوانست هنرجو را حدِ به یادگیری کامل برساند؛ به صورت رایگان دوره برای هنرآموز تکرار شود. یعنی شرکت کنندگان می توانند در صورت عدم یادگیری؛ با هماهنگی آموزشگاه به صورت رایگان مجددا در کلاس حضور یابند.

آیا دوره ها کاملا حضوری هستند و یا بخشی از دوره به صورت آنلاین (مجازی) برگزار می شود؟

کاملا حضوری. از آن جایی که دوره های برگزار شده در این آموزشگاه در حوزه قنادی / آشپزی / کافه داری هستند؛ انجامِ تمرین های عملی و پروژه های کاربردی در حین کلاس؛ بخش جدانشدنی از آموزش می باشد. به همین دلیل، ما صفر تا صد دوره ها را به صورت حضوری و در محیط آموزشگاه برای کارآموزان برگزار می کنیم تا هنرجویان بتوانند در تمامی جلسات به حدِ کافی تمرین عملی داشته باشند.

رفع اشکال در حین و بعد از دوره ها به چه صورتی می باشد؟ اگر بعد از دوره مشکلی داشتیم چه کار باید بکنیم؟

در حین دوره، کارآموزان فرصت کافی برای مطرح کردن ایرادات و رفع اشکال در تک تک جلسات را دارند. همچنین هنرجویان می توانند در حین دوره با هماهنگی استاد در یکی از شبکه های اجتماعی از قبیل تلگرام، واتس اپ، روبیکا یا … گروه تشکیل داده و سوالات خود را به صورت آنلاین با مدرس دوره مطرح کرده و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت نمایند. بعد از اتمام کلاس ها نیز هنرجویان می توانند به صورت آنلاین یا حضوری با موسسه دنیز و کادر آموزشی در ارتباط باشند و اشکالات درسی خود را رفع کنند یا در خصوص بازار کار مشاوره های تخصصی دریافت نمایند.

آیا جزوه و فایل های آموزشی لازم برای یادگیری بهتر مباحث دوره در اختیار هنرجویان قرار می گیرد؟

بله. در تمامی دوره ها ما جزوه، pdf، کتاب، فیلم و سایر فایل های آموزشی لازم را در اختیار هنرجویان قرار می دهیم تا کیفیت یادگیری را به بالاترین حدِ ممکن برسانیم و هنرآموزان بتوانند از فرمت های آموزشی متنوع برای یادگیری بهتر بهره ببرند.

آیا کلاس ها از لحاظ ایمنی و امنیتی استاندارد هستند؟

بله. تمامی کلاس ها و کارگاه ها در آموزشگاه دنیز از لحاظ ایمنی و امنیتی استاندارد بوده و بر اساس تجارب کلاس های برگزار شده در سال های گذشته این اطمینان را به شما می دهیم که احتمال وقوع حوادث غیر مترقبه و خطرناک در کلاس ها تقریبا صفر است.

البته لازم به ذکر است تک تک هنرجویان موظف هستند به نکات و قوانین ایمنی کارگاه که از سوی اساتید مطرح می شوند؛ توجه کافی داشته و آن ها را رعایت کنند؛ چرا که در صورت بی توجهی به این نکات و رخ دادن حوادث ناگوار در کلاس ها؛ آموزشگاه دنیز در مقابل خسارت های جانی / مالی هنرآموزان مسئولیتی نخواهد پذیرفت.

آیا آموزش های ارائه شده در دوره ها به روز و مطابق با جدیدترین استاندارد های هر رشته هستند؟

بله. ما در آموزشگاه دنیز تمام توان خود را به کار گرفته ایم تا سرفصل های دوره بر طبق استاندارد های سازمان فنی و حرفه ای کشور و چارچوب های بین المللی قنادی / آشپزی / کافه داری باشند و تمامی مسائل و نکات آموزشیِ روز دنیا در حوزه رشته مورد نظر در دوره گنجانده شود.

آیا اساتید دوره تجربیات کاری خود را در طی دوره با هنرجویان به اشتراک می گذارند؟

بله. بخش مهمی از هر دوره به اشتراک گذاری تجربیات از سوی اساتید دوره با هنرآموزان اختصاص داده شده است. اساتید دوره ها سعی می کنند بر اساس تجربه هایی که طی سال ها تدریس و فعالیت حرفه ای در رشته تخصصی خود به دست آورده اند؛ هنرآموزان را از شرایط بازار کار و سختی ها و چالش های آن آگاه کرده تا در نهایت شرکت کنندگان بتوانند بهترین مسیر شغلی را برای خود برگزینند و دیدگاهی واقع بینانه وارد بازار کار شوند.

چقدر از زمان کلاس ها به انجام تمرین های عملی اختصاص داده شده است؟

این موضوع به نوع دوره ای که در آن شرکت می کنید و مباحثی که در هر جلسه مطرح می شود؛ بستگی دارد. اما در تمامی دوره ها سعی شده است برنامه کلاسی به گونه ای تنظیم شود که بخش عمده جلسه به انجام کارهای عملی اختصاص داده شود و شرح مباحث تئوری در سریع ترین حالت ممکن انجام گیرد.

آیا زمان بندی کلاس ها منعطف بوده یا دوره ها همیشه در زمان های خاصی برگزار می شوند؟

کادر آموزشی و مدیریتی آموزشگاه دنیز نهایت تلاش خود را به کار می بندند تا زمان بندی های متنوع و منعطفی را برای همه دوره ها در نظر بگیرد تا تمامی علاقه مندان با وجود پایبندی به برنامه تحصیلی یا کاری خود بتوانند در دوره ها شرکت نمایند.

چگونه می توانیم در حین و بعد از دوره با آموزشگاه در ارتباط باشیم؟

آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز در تهران روش های متنوعی را برای حفظ ارتباط خود با هنرجویان بعد از دوره در نظر گرفته است که از جمله آن ها می توان به مراجعه حضوری، تماس تلفنی، ارتباط آنلاین به واسطه سایت، ایمیل، پیج اینستاگرام آموزشگاه و … اشاره کرد.

آیا با شرکت در دوره های این آموزشگاه می توانیم در آزمون ها یا مسابقات بین المللی شرکت کنیم؟

بله. سیلابس ها و تمرین های عملی تمامی کلاس ها در این موسسه به نحوی تنظیم شده اند که هنرجویان را از هر نظر برای حضور در آزمون ها یا مسابقات بین المللی آماده می کنند؛ لذا اگر قصد شما از حضور در دوره، شرکت در آزمون ها یا مسابقات بین المللی می باشد؛ با خیال آسوده می توانید دوره های این آموزشگاه را برای یادگیری انتخاب نمایید.

آیا آموزشگاه دنیز بهترین آموزشگاه فنی و حرفه ای تهران در حوزه آشپزی و قنادی و کافه داری است؟

افرادی که در دوره های آشپزی / قنادی / کافه داری معیار های گوناگونی را برای سنجش کیفیت موسسات آموزشی و انتخاب بهترین آموزشگاه از بین آن ها می سنجند. با این حال؛ ما سعی کرده ایم تا آموزشگاه دنیز بر اساس معیار هایی از قبیل {شهریه دوره، محل برگزاری کلاس، مدرک ارائه شده، تجهیزات آموزشگاه، اساتید دوره، سرفصل ها و …} جزو بهترین آموزشگاه ها قرار گیرد و همیشه تمام توان خود را برای بهترین بودن به کار گرفته و خواهیم گرفت.

آیا می توانیم قبل از شرکت در دوره ها از کارگاه / محل برگزاری کلاس بازدید کنیم؟

بله. شما هنرجویان محترم می توانید قبل از ثبت نام در دوره با هماهنگی آموزشگاه، به منظور دریافت مشاوره رایگان و بازدید از کارگاه / محل برگزاری کلاس به آموزشگاه دنیز مراجعه کنید. به علاوه؛ ما در صفحه مربوط به هر دوره تصاویر متعددی از محیط کلاس و پروژه های عملی هنرجویان در حین دوره قرار داده ایم که شما هنرآموزان گرامی می توانید با بررسی آن ها، دیدِ خوبی نسبت به روش تدریس اساتید و نحوه برگزاری دوره ها به دست بیاورید.

آموزشگاه دنیز چه دوره ای را به هنرجویان پیشنهاد می دهد؟

بر اساس تجارب قبلی آموزشگاه، می توانیم اعلام کنیم که دوره های کیک پزی، شیرینی پزی، کیک کافه ای، کافی شاپ و باریستا از محبوب ترین دوره هایی هستند که در این آموزشگاه برگزار می شوند و در تمام طول سال علاقه مندان زیادی از تهران و سایر شهرهای ایران برای شرکت در این دوره ها به آموزشگاه دنیز مراجعه می کنند.

آیا برای شرکت در دوره ها تخفیفی به هنرجویان تعلق می گیرد؟

تمامی دوره های این آموزشگاه دارای شهریه ای بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی هستند و بدون آن که نیاز به استفاده از تخفیف های مناسبتی / فصلی داشته باشید؛ به راحتی می توانید در تمامی دوره های مورد علاقه خود شرکت نمایید. با این حال؛ در صورت نیاز می توانید برای دریافت تخفیف های مخصوص گروه های کم درآمد جامعه با آموزشگاه در ارتباط باشید.

1 دیدگاه

 • Avatar for پشتیبان پشتیبان گفت:

  شما هنرجویان گرامی می توانید در این بخش سوالات خود در مورد نحوه برگزاری دوره ها در آموزشگاه دنیز را در این بخش با ما در میان بگذارید. ما همواره سعی می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما کاربران را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *