آموزش شیرینی فرانسوی

دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی در تهران یکی از به روز ترین و محبوب ترین دوره های آموزشگاه دنیز در حوزه قنادی می باشد که با همکاری بهترین اساتید فعال در این صنعت و تحت نظارت سازمان فنی و حرفه ای کشور در کارگاه های مجهز به تجهیزات مدرن برای علاقه مندان برگزار می گردد. هنرجویان گرامی شهرستان می توانند برای شرکت در این دوره به تهران مراجعه کرده و در زمان برگزاری کلاس در خوابگاه های پیشنهاد شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشند.

در این دوره کاربردی و محبوب، طرز تهیه دسرهای فرانسوی متنوع و روش پخت انواع شیرینی های فرانسوی با رسپی های شف های معروف دنیا آموزش داده می شود. در این کلاس همچنین تمامی تکنیک های روز کشور فرانسه در حوزه تهیه شیرینی و دسر از قبیل تکنیک های کابلون میوه ها، گلیزها، مخمل، ناپاژ و … آموزش داده می شود.

دوره آموزشی شیرینی و دسر فرانسوی آموزشگاه دنیز دو بخش مقدماتی و پیشرفته دارد که تعدادی از این شیرینی ها در دوره مقدماتی و تعدادی دیگر در دوره پیشرفته آموزش داده می شود. این دوره هم برای افراد مبتدی که به تازگی وارد صنعت قنادی شده اند و کارآموزان علاقه مند به کارهای هنری مناسب است و هم برای قنادان نیمه حرفه ای و حرفه ای که می خواهند مهارت های تازه ای بیاموزند و تخصص خود را بهبود ببخشند.

گالری تصاویر دوره شیرینی و دسر فرانسوی

دوره فنی و حرفه ای شیرینی و دسر فرانسوی

با شرکت در دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی آموزشگاه دنیز، می توانید آینده شغلی خوبی را در صنعت قنادی برای خود رقم بزنید؛ چرا که کشور فرانسه همیشه در صنعت آشپزی و شیرینی پزی از بهترین ها بوده است و شیرینی های فرانسوی همچون ناپلئونی، ماکارون و کروسان  شهرت جهانی دارند و دسرها و کیک های فرانسوی نیز با طعم و شکلی کاملا جدید و متفاوت از نمونه های ایرانی امروزه در سراسر جهان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

به علاوه؛ دریافت مدرک فنی و حرفه ای و بین المللی شیرینی و دسر فرانسوی بعد از قبولی در آزمون های مربوطه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما هنرجویان عزیز فرصت کار در بازار جهانی و قنادی های معروف در سراسر جهان را می دهد؛ چرا که مدرک فنی و حرفه ای قابلیت ترجمه داشته و در خارج از کشور نیز معتبر به شمار می آید. لذا شما می توانید با دریافت این مدرک فرصت های استخدامی متعددی را ازان خود کرده و مسیر مهاجرت و کارآفرینی در صنعت قنادی را برای خود هموار نمایید.

کلاس شیرینی و دسر فرانسوی با مدرک فنی و حرفه ای در تهران به صورت حضوری و با اجرای تمرین ها و فعالیت های فردی و گروهی متعدد در این آموزشگاه برگزار می گردد. لازم به ذکر است روش تدریس و برنامه کلاسی به گونه ای در نظر گرفته شده است که به همه علاقه مندان فرصت کافی برای تمرین و تکرار مهارت های مربوط به آماده سازی مواد اولیه، تهیه، تزیین و سرو انواع شیرینی و دسر فرانسوی داده می شود.

_

سرفصل های دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی

سرفصل های دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی مقدماتی
تارت سبله : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع تارت سبله
چیزکیک نوتلا : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع چیز کیک نوتلا
چیزکیک شکلاتی : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع چیز کیک شکلاتی
چیزکیک وانیل : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع چیزکیک وانیلی
اسمیت : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع اسمیت
ارکت : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع ارکت
رول فندقی : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع رول فندقی
شوکت وانیل : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع شوکت وانیل
کوکی دبل چاکلت : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی دبل چاکلت
انواع کوکی شکلاتی : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی شکلاتی
انواع کوکی فندق : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی فندق
ماکارون : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع ماکارون
نمایش بیشترنمایش کمتر
سرفصل های دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی پیشرفته
پاریس برست - اکلر : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع پاریس برست - اکلر
رزبری فینگر : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع رزبری فینگر
الموند قهوه : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع الموند قهوه
الیت : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع الیت
تارت شکلاتی : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع تارت شکلاتی
تارت لیمو : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع تارت لیمو
کوکی بری : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی بری
کوکی بلک فارست : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی بلک فارست
کوکی پسته : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی پسته
کوکی پگان : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کوکی پگان
مَدلِن : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع مَدلِن
کروسان : آموزش طرز تهیه، تزیین و سرو انواع کروسان
نمایش بیشترنمایش کمتر
_

شهریه و مدت زمان یادگیری شیرینی و دسر فرانسوی مقدماتی

شهریه دوره شیرینی فرانسوی مقدماتی عمومی

3.000.000 میلیون تومان

شهریه دوره شیرینی فرانسوی مقدماتی خصوصی 

4.500.000 میلیون تومان

طول دوره شیرینی فرانسوی مقدماتی

24 ساعت در 3 روز ( 3 جلسه 8 ساعته )

هزینه آموزش شیرینی و دسر فرانسوی

آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز برای بهبود تجربه آموزشی هنرجویان گرامی و پوشش دهی حداکثری مباحث ارائه شده؛ دوره جامع شیرینی و دسر فرانسوی را در قالب دو دوره مقدماتی و پیشرفته با سرفصل های مجزا برای علاقه مندان برگزار می نماید. هر دو دوره مقدماتی و پیشرفته آموزش شیرینی و دسر فرانسوی به دو صورت عمومی و خصوصی برگزار می شوند.

شهریه دوره مقدماتی به صورت عمومی 3.000.000 تومان و به صورت خصوصی 4.500.000 تومان است. شهریه دوره پیشرفته به صورت عمومی 5.000.000 تومان و به صورت خصوصی 7.000.000 تومان است. دوره های عمومی در زمان های معین شده از سوی آموزشگاه و به صورت گروهی برگزار شده و دوره های خصوصی بر طبق خواسته هنرجو در زمان مورد علاقه او و به شکل تک نفره برگزار می شوند.

_

شهریه و مدت زمان یادگیری شیرینی و دسر فرانسوی پیشرفته

شهریه دوره شیرینی فرانسوی پیشرفته عمومی

5.000.000 میلیون تومان

شهریه دوره شیرینی فرانسوی پیشرفته خصوصی

7.000.000 میلیون تومان

طول دوره شیرینی فرانسوی پیشرفته

40 ساعت در 5 روز ( 5 جلسه 8 ساعته )

شهریه دوره شیرینی و دسر فرانسوی

شما عزیزان می توانید با شرکت در هر دوره مقدماتی و پیشرفته آموزش شیرینی و دسر فرانسوی؛ تبدیل به یک متخصص تمام عیار در حوزه تهیه، تزیین و سرو دسرها، نوشیدنی ها، کیک ها، کوکی ها و شیرینی های رایج در کشور فرانسه شده و این خوراکی های خوشمزه را در میهمانی ها یا محل کار خود (قنادی، کافه، رستوران و …) سرو نمایید.

دوره شیرینی و دسر فرانسوی فرصت مناسبی را برای علاقه مندانِ قنادی فراهم می کند تا با پرداخت شهریه ای مقرون به صرفه، مهارت های جدید و به روز یاد بگیرند و تنوع محصولاتی که به مشتریان خود در مغازه، کافه یا رستوران شان عرضه می کنند؛ تا حد زیادی بالا ببرند. به علاوه؛ دریافت مدرک فنی و حرفه ای شیرینی و دسر فرانسوی مهر تاییدی بر مهارت هایی می باشد که در این دوره کسب می کنید و افراد مبتدی تر می توانند به کمک همین مدرک در قنادی ها یا کافه های معتبر داخل و خارج از کشور مشغول به کار شوند.

_

سوالات متداول هنرجویان درباره دوره شیرینی و دسر فرانسوی

آیا دوره آموزشی شیرینی و دسر فرانسوی پیش نیاز دارد و هنرجو لازم است مطالبی را از قبل بداند؟

خیر. دوره شیرینی و دسر فرانسوی هیچ پیش نیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا پس از اتمام کلاس شیرینی و دسر فرانسوی می توان وارد بازار کار شد و اقدام به تاسیس کارگاه یا مغازه قنادی نمود؟

بله. در دوره آموزش دسر و شیرینی فرانسوی تهران هنرجو به صورت عملی در کارگاه کار می کند و رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود؛ رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد؛ به صورتی که هنرجو بلافاصله بعد از دوره می تواند اقدام به تاسیس کارگاه یا مغازه قنادی شخصی خود کند.

پس از اتمام دوره شیرینی و دسر فرانسوی چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن دوره دوره شیرینی پزی فرانسوی تهران گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس شیرینی پزی فرانسوی به صورت عملی کار می کند؟

بله. در این دوره شامل آموزش شیرینی های فرانسوی معروف به صورت کاملا عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی رسپی را در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد. یعنی شرکت کنندگان در حین دوره آموزش هایی را که فرا گرفته اند، به کار می بندند و با ایرادات کار خود آشنا شده و مهارت های پخت شیرینی / تهیه دسر خود را به نحو احسن بهبود می بخشند.

آیا مواد و متریال کار عملی حین دوره آموزش شیرینی پزی فرانسوی را هنرجو باید تهیه کند؟

خیر. کلیه مواد و لوازم مورد نیاز تهیه و تزیین انواع شیرینی و دسرهای فرانسوی در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

آیا دوره تضمینی می باشد؟ در صورت یاد نگرفتنِ هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله. دوره شیرینی و دسر فرانسوی کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

آیا بعد از دوره می توانیم انواع شیرینی و دسرهای فرانسوی را تهیه و تزیین نماییم؟

بله. این دوره شامل آموزش صفر تا صد شیرینی و دسر فرانسوی بوده که در قالب دو دوره مقدماتی و پیشرفته برای هنرآموزان برگزار می گردد. بعد از گذراندن این دو دوره دانش و مهارت کافی برای تهیه و تزیین و سرو انواع دسر و شیرینی های فرانسوی در ابعاد، طعم و اشکال متفاوت به دست خواهید آورد.

چرا آموزشگاه دنیز را برای یادگیری شیرینی و دسر فرانسوی انتخاب کنیم؟

دوره های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم ها)

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)

دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.

در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.

در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.

دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.

_

دریافت مشاوره رایگان درباره کلاس شیرینی و دسر فرانسوی

نمونه کارهای هنرجویان دوره شیرینی و دسر فرانسوی

_

اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش شیرینی و دسر فرانسوی

توانایی های شما بعد از دوره شیرینی و دسر فرانسوی

برای اینکه شما بتوانید شیرینی های فرانسوی با کیفیت تولید نمایید و کارگاه شیرینی پزی تاسیس نمایید و کسب درآمد کنید باید به صورت اصولی آموزش دیده باشید و

  • رسپی های دقیق و معتبر برای تهیه انواع شیرینی و دسر فرانسوی را بدانید.
  • میزان دقیق مواد اولیه برای تهیه دسر و شیرینی های کشور فرانسه را بدانید.
  • نحوه صحیح پخت انواع شیرینی ها و تهیه انواع دسرهای سرد و گرم را بلد باشید.
  • قدرت خلاقیت در دیزاین شیرینی و دسر داشته باشید بتوانید روش های جدید دیزاین را خودتان ابداع کنید.
  • نحوه صحیح ارتباط با مشتری و مشتری مداری را بلد باشید و بتوانید دسر و شیرینی های فرانسوی را به درستی به مشتریان معرفی کرده و خرید آن ها را ترویج نمایید.
  • بهداشت قنادی و نحوه صحیح نگهداری از مواد غذایی و شیرینی را که از مهم ترین ارکان تهیه شیرینی و دسر های فرانسوی می باشد را بدانید.

که در دوره آموزشی شیرینی فرانسوی آموزشگاه دنیز کلیه این توانایی ها و مهارت ها را به دست می آورید. به علاوه؛ پس از اتمام دوره، مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجو اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آموزش صفر تا صد شیرینی و دسر فرانسوی با مدرک بین المللی

شهرت کشور فرانسه فقط به جاذبه های گردشگری همچون برج ایفل و شانزلیزه و موزه لوور محدود نمی شود بلکه شیرینی های خوشمزه آن نیز شهرت جهانی دارند و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند، در دوره آموزشی شیرینی فرانسوی آموزشگاه دنیز پخت انواع شیرینی های جذاب و خوشمزه فرانسوی با بهترین رسپی ها از شف های معروف دنیا به صورت کاملا عملی آموزش داده می شود و پس از دوره مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور تقدیم هنرجویان گرامی می گردد.

ورود آسان به بازار کار با کلاس شیرینی و دسر فرانسوی

با توجه به اینکه شیرینی پزی در تمام دنیا بدون توجه به موقعیت جغرافیایی و فرهنگ و یا هرچیز دیگر وجود دارد یک شغل امن محسوب می شود و با خیال راحت می توانید این شغل را انتخاب کنید و در هر جای دنیا که هستید کسب درآمد کنید. همچنین شیرینی های فرانسوی ،شیرینی های بین المللی هستند و در سراسر جهان مورد استفاده قرار می گیرند و شما با بلد بودن پخت این نوع شیرینی در هر جای دنیا می توانید کار کنید.

شما همچنین می توانید به صورت کار در منزل کار کنید و محصولات خود را اینترنتی به فروش برسانید. همچنین این شغل هم برای خانم ها مناسب است و هم برای آقایان یعنی می توانید به صورت خانوادگی کارگاه خود را اداره کنید.در یک جمله می توان گفت شیرینی پزی یک شغل مطمئن و امن و پردرآمد می باشد.

آموزش درآمدزایی در دوره شیرینی و دسر فرانسوی

شیرینی های فرانسوی شیرینی های خاص با قیمت بالا هستند ، پخت شیرینی های فرانسوی از سطح درآمدی بسیار بالایی برخوردار است. این میزان درآمد بستگی به عوامل زیادی دارد:

  • آموزش بهبود کیفیت و تنوع محصولات

هر چه بتوانید تنوع در محصولات خود ایجاد کنید و محصولات خاص تری تولید کنید و خلاقیت بیشتری داشته باشید درآمد بیشتری خواهید داشت همچنین کیفیت محصولی که ارائه می دهید در بازگرداندن همان مشتری نقش مهمی دارد.

  • آموزش انتخاب موقعیت مکانی برای مغازه شیرینی و دسر فرانسوی

مکانی که برای مغازه خود انتخاب می کنید باید در محلی پر رفت و آمد و در دید عموم باشد و یک تابلو تبلیغاتی خوب می تواند بهتر شما را به افراد معرفی بکند.

  • آموزش تبلیغات به روش های نوین و به اندازه مورد نیاز

امروزه تبلیغات در فضاهای مجازی نقش بسیار مهمی در رونق بخشیدن به کسب و کارها دارد ، شما حتی می توانید در منزل شیرینی بپزید و به صورت اینترنتی به فروش برسانید .

  • آموزش کسب سرمایه بیشتر برای گسترش کسب و کار

هر چه فضای بزرگ تری برای پخت شیرینی در اختیار داشته باشید و تجهیزات بیشتر و نیروی انسانی بیش تری داشته باشید درآمد بیشتری خواهید داشت.

در پایان لازم به یادآوری است که آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز یکی از برترین موسسات در زمینه آموزش قنادی و آشپزی می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

نمایش بیشترنمایش کمتر

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *