آموزش نان حجیم و نیمه حجیم

در دوره آموزشی پخت نان آموزشگاه دنیز گلچینی از نان های مرسوم در ایران (نان های سنتی و فانتزی) آموزش داده می شود. این دوره کاملا عملی می باشد و کارآموز حین دوره به صورت عملی کار می کند. شما عزیزان می توانید هم به صورت خصوصی و تک نفره و هم به صورت دسته جمعی و گروهی در کلاس پخت نان شرکت کنید.

نان در سراسر جهان یک خوراک بنیادی می باشد و از قدیمی ترین غذاهایی می باشد که بشر آن را تهیه نموده است و اساس و پایه تغذیه می باشد ، نان در دنیا تنوع بسیار زیادی دارد. در این دوره طرز تهیه قدیمی ترین تا جدیدترین نان های عرضه شده در نانوایی های سنتی و فانتزی ایران و خارج از کشور را به شما آموزش می دهیم.

پس از اتمام دوره مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور دریافت می کند که با در دست داشتن این مدرک می تواند کارگاه نان پزی خود را تاسیس نماید و حتی در سایر کشورها نیز از این مدرک استفاده نماید چرا که مدرک سازمان فنی و حرفه ای بین المللی می باشد و قابلیت ترجمه دارد.

آموزشگاه دنیز با در اختیار گذاشتن کلیه مواد و متریال مورد نیاز نان پزی و دستگاه های صنعتی به کارآموزان گرمی کمک می کند که بدون هیچ دغدغه ای مطابق با تکنولوژی روز دنیا آموزش ببینند و بعد از پایان دوره بدون نیاز به شرکت در دوره های آموزشی مکمل و یا دوره های کارآموزی دیگر وارد بازار کار شده و کسب درآمد کنند.

گالری تصاویر دوره پخت نان سنتی و فانتزی (حجیم و نیمه حجیم)

آموزش صفر تا صد پخت نان با مدرک بین المللی

دوره آموزش پخت نان در آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز کاملا به صورت عملی بوده و مربی دوره دستور پخت را به صورت تئوری و عملی در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد و افراد در حین آموزش به پخت نان می پردازند. اساتید این دوره همگی دارای تجربه و تخصص بالایی در صنعت نانوایی سنتی و فانتزی بوده و کارآموزان می توانند هر گونه ابهام یا سوالی را با آن ها مطرح نمایند.

دوره جامع آموزش پخت نان طی 8 روز در مدت 40 ساعت زیر نظر مربی حرفه ای برگزار می شود و بعد از پایان یافتن دوره کارآموزان می توانند در آزمون های فنی و حرفه ای رسمی شرکت کرده و با کسب نمره قبولی مدرک بین المللی پخت نان و نانوایی دریافت نمایند. این مدرک تایید کننده مهارت های شما در این حوزه بوده و می تواند جهت پیدا کردن شغل مناسب یا راه اندازی مغازه نان فانتزی و یا نانوایی سنتی بسیار موثر واقع شود.

ما در دوره آموزش جامع نانوایی دنیز سعی کرده ­ایم به آموزش صفر تا صد نان پزی بپردازیم. آموزشگاه دنیز با ارائه کامل ترین سرفصل ها در حوزه آماده سازی خمیر و پخت انواع نان ها و روش کار با دستگاه های نانوایی صنعتی به کارآموزان گرامی کمک می کند که بدون هیچ نگرانی جدیدترین و پیشرفته ترین متدهای پخت نان را یاد بگیرند.

آشنایی با مواد اولیه طبخ نان و همچنین آموزش پخت نان های متنوع نظیر نان جو، تست، بربری، سنگک و لواش در سرفصل های آموزشی دوره پخت نان با مدرک فنی حرفه ای آموزشگاه دنیز گنجانده شده است. در ادامه این صفحه می توانید فهرست کاملی از سرفصل های ارائه شده در این دوره را مشاهده نمایید.

_

سرفصل های دوره آموزش پخت نان سنتی و فانتزی (حجیم و نیمه حجیم)

سرفصل های دوره پخت نان حجیم و نیمه حجیم : 24 ساعت در 3 روز

آشنایی با انواع آردها، دانه ها و عصاره ها

در دوره آموزشی نان پزی به طرز استفاده از انواع آرد ها، دانه ها و عصاره ها به منظور کیفیت بهتر نان پرداخته می شود. به عبارت بهتر؛ در کلاس نانوایی یاد می گیرید که چگونه در فرآیند پخت نان از انواع مختلف آرد مانند آرد گندم، آرد برنج، آرد جو، آرد نخودچی و … استفاده می شود و چرا و چگونه استفاده از دانه های کنجد، زیره و تخمه آفتابگردان و دیگر دانه های خوراکی به بهتر شدن طعم نان کمک می کند.

آموزش اصول بهداشتی در نانوایی و پخت نان حجیم و نیمه حجیم

در دوره نان حجیم و نیمه حجیم یاد می گیرید که برای پخت نان و نانوایی فانتزی باید چه اصول و نکات بهداشتی را رعایت کنید تا کسب و کار و شغل شما هیچ گاه با مشکلی مواجه نشود.

تذکر: کیک پزی و نان پزی هر دو مستلزم برخورداری از شناخت کافی و مهارت بالا در حوزه انواع آرد و خمیر هستند. دوره آموزش کیک پزی با تمرکز بر خواص و ویژگی های خاصِ آردها و خمیرهای مختلف، به هنرجویان در درک تنوع خمیرها، رفتار آن ها در شرایط مختلف و ظرافت های کار با هر نوع خمیر یاری می رساند. این دانش و مهارت در فرآیند نانوایی نیز بسیار حائز اهمیت است و به پخت نان های حجیم و نیمه حجیم با بافت و طعم مطلوب کمک می کند.

آموزش خمیرگیری و تکنیک ها و اصول آن به صورت حرفه ای

آموزش خمیرگیری از صفر تا صد برای آماده سازی انواع نان های حجیم و نیمه حجیم و فانتزی

آشنایی کامل با انواع مخمرهای مورد استفاده در نانوایی

آشنایی با انواع مخمر (تولید نان به مخلوط آرد، آب و مایه ترش نیاز دارد، مخمرِ نانوایی نوعی مخمر است که در پخت نان‌های خانگی و صنعتی استفاده شده و معمولا در به سه صورت تازه، نیمه خشک و خشک با عملکرد فوری در بازار وجود دارد) یکی از ضرورت های طبخ نان های سنتی و فانتزی و حجیم و نیمه حجیم برای اهداف خانگی و صنعتی است که در دوره جامع آموزش پخت نان دنیز به صورت کامل به آن پرداخته می شود.

آموزش پخت نان های حجیم و نیمه حجیم

در دوره نانوایی یاد می گیرید که برای تهیه نان های حجیم در منزل و یا مغازه نان فانتزی باید از چه وسایل و تجهیزات (ماهیتابه، قابلمه، تنور، فر و …) و چه نوع آرد و مواد اولیه ای استفاده کنید و به طور کلی طرز تهیه انواع مدل های متنوع نان های حجیم و نیمه حجیم را به صورت کاملا عملی و با تمرین و تکرار خواهید آموخت.

آموزش پخت نان ساندویچی ساده و باگت فرانسوی

آموزش طرز تهیه نان ساندویچی و باگت فرانسوی یکی از مهم ترین مواردی است که در دوره نانوایی فنی و حرفه ای تهران با مدرک بین المللی آورده شده است. نان ساندویچی و نان باگت فرانسوی از انواع نان های محبوب و پر مصرف در جهان هستند که شکل ظاهری آن ها به شکل حجیم است و همان طور که از نام شان پیداست برای درست کردن ساندویچ از این نوع نان استفاده می شود. 


تذکر: اگر هدف شما از شرکت در دوره نانوایی؛ سرو کردن نان های خوشمزه و خانگی به مشتریان خود در یک رستوران، کافه یا سایر مراکز تفریحی و مرتبط با صنعت غذا می باشد؛ می توانید با شرکت در دوره آموزش باریستا آکادمی دنیز، در کنار پخت نان های خوشمزه؛ قهوه ها و نوشیدنی های سرد و گرمِ دلچسب نیز به مشتریان خود ارائه دهید و تجربه یک وعده غذایی کامل را برای آن ها رقم بزنید زیرا همان طور که می دانید، برای بسیاری از مردم؛ نان و نوشیدنی های بر پایه قهوه؛ دو رکن اصلی صبحانه یا عصرانه (میان وعده) هستند.

آموزش پخت نان پیده
آموزش پخت نان فوکاچیا ایتالیایی
آموزش پخت نان آچما ترکی
آموزش پخت نان سیمیت ترکیه ای
آموزش پخت اِک مک

نان اک مک یکی از انواع نان های بسیار حجیم و خوشمزه است که اصالت آن متعلق به ترکیه می باشد و در این دوره آموزشی قصد داریم به ارائه روش پخت آن بپردازیم.

آموزش پخت نان اشترودل
آموزش پخت نان برگر
آموزش پخت نان پیتزا آمریکایی

خمیر پیتزا یا نان پیتزا نوعی نان است که برای پایه انواع پیتزاها مورد استفاده قرار می گیرد. خمیرهای پیتزا به دو نوع اصلی تقسیم می شوند که خمیرهای ایتالیایی نازک و ظریف هستند و خمیرهای آمریکایی به صورت ضخیم تر تهیه می شوند. آموزش نحوه پخت نان پیتزا آمریکایی در آموزش جامع پخت نان آورده شده است.

آموزش پخت پیراشکی
آموزش پخت دونات
آموزش پخت نان زپف
آموزش پخت نان مولتی گرین
آموزش پخت نان سوخاری و خشک

نان سوخاری یکی از انواع نان ها و خمیرها می باشد که طرز تهیه بسیار راحتی دارد و برای صبحانه و یا عصرانه گزینه بسیار خوبی است. این دوره، پخت نان خشک به صورت حرفه ای آورده شده است.

آموزش پخت نان گاتا ارمنی
آموزش پخت نان جو

در آموزشگاه نانوایی فنی و حرفه ای تهران با روش پخت نان جو به صورت صد در صد عملی آشنا خواهید شد. این نان حاوی مقادیر زیادی از ویتامین های گروه ب، آنتی اکسیدان ها، فیبر و دیگر ترکیبات مفید برای سلامتی است. از مهمترین خواص نان جو، جلوگیری از تولید چربی های زیان آور در خون وکاهـش خطر بروز بیماری هـای قـلبی، تنظیم فعالیت دستگاه گوارش، کاهش خطر بروز دیابت، کاهش خطر ابتلا به سرطان، کاهش کلسترول بد و جلوگیری از چاقی را می توان نام برد. 

آموزش پخت نان تست

بخش دیگری از آموزش های ارائه شده در دوره نان پزی و نانوایی تهران به آموزش طرز تهیه و پخت نان تست در انواع معمولی و رژیمی و در شکل ها و اندازه های مختلف اختصاص داده شده است. از ویژگی های متمایز این نان تست می توان به بافت نرم و منعطف و فشرده، طعم و بوی مطلوب و ظاهری متفاوت با سایر تست ها و پوسته ای جذاب و براق و ماندگاری بالای آن اشاره کرد. همچنین با تغییرات ایجاد شده در بسته بندی این محصول می توان حفظ بهتر کیفیت نان را در طول مدت نگهداری انتظار داشت.

آموزش پخت نان شیرمال

این محصولات برای بیماران مبتلا به بیماری سلیاک طراحی شده اند که در ترکیب آن ها از آرد گندم و گلوتن استفاده نشده است. این نان ها به علت استفاده از آرد های ذرت، سویا، سیب زمینی، برنج و دیگر آرد های بدون گلوتن بسیار مغذی بوده و دارای ارزش غذایی بالایی هستند.

آموزش پخت نان کراس بانز

نان کراس بانز به صورت چانه ای و در کنار هم در قالب پخته می شود. در این نان از کشمش استفاده شده است که می توان آن را به تنهایی یا در کنار پنیر به عنوان صبحانه یا عصرانه سرو نمود. این نان شکل زیبایی دارد و به علت وجود خمیرمایه، هضم آن برای معده راحت و سریع است.

آموزش پخت کروسان

ظاهر منحصر به فرد و بافت نرم و لایه ای این محصول این نان را جزء محبوب ترین محصولات قرار داده و مغزی شکلات تزریق شده در آن طعم لذیذی به این محصول بخشیده است. این محصول مناسب برای مصرف در صبحانه، عصرانه و میان وعده می باشد. آموزش پخت کروسان یکی از سر فصل های پر طرفدار دوره آموزش حرفه ای پخت نان می باشد.

آموزش نکات مهم و کلیدی در پخت نان

رعایت نکاتی از قبیل استفاده از مواد اولیه با کیفیت و به اندازه، استفاده از آب یا شیر، تنظیم مناسب دمای فر، استفاده کافی از نمک و … در بهتر شدن کیفیت نان طبخ شده موثر است. درباره همه این موارد بیشتر در دوره آموزش پخت نان توضیح داده خواهد شد.

آموزش قبولی در آزمون و گرفتن مدرک فنی و حرفه ای نانوایی

آن چه در کلاس نانوایی تهران خواهید آموخت شما را از هر نظر برای قبولی در آزمون های کتبی و عملی برگزار شده از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور و دریافت مدرک بین المللی نانوایی و نان پزی از طرف این ارگان معتبر و شناخته شده آماده می کند. به عبارت دقیق تر می توان گفت؛ اساتید دوره با در اختیار گذاشتن جزوه و  کتاب و فیلم های آموزشی و نمونه سوالات امتحان (با جواب) تمامی منابع مورد نیاز برای قبولی در بخش تئوری آزمون را برای تان فراهم می کنند. از طرفی؛ شما هنرجویان گرامی با تمرین ها و فعالیت های عملی متعددی که در آموزشگاه نان پزی تهران انجام می دهید به صفر تا صد اصول پخت نان های سنتی و فانتزی و حجیم و نیمه حجیم مسلط شده و قادر خواهید بود به راحتی در بخش عملی و مهارتی آزمون نیز قبول شده و نمره خوبی کسب نمایید. 

آموزش شاطری و نانوایی و مهارت های مورد نیاز این شغل

در دوره فنی و حرفه ای آموزش نانوایی شما تمامی مهارت ها و تخصص های مورد نیاز برای شاطری نان لواش و بربری و سنگک و تافتون و تنوری و فانتزی از جمله مهارت الک کردن آرد، خمیر کردن آرد، آماده سازی و ورز دادن آرد، چانه گیری و تقسیم خمیرها به بخش های مساوی، قرار دادن نان ها در تنور یا فر، تنظیم درجه و زمان پخت تنور و فر به صورت دستی و یا اتوماتیک، سرد کردن و برش نان در صورت نیاز، اصول نظافت نانوایی سنتی و فانتزی و تجهیزات و وسایل مورد استفاده در آن و … را به صورت کاملا عملیاتی و ویژه ورود به بازار کار خواهید آموخت.

آموزش راه اندازی نانوایی سنتی و مغازه نان فانتزی

توانایی های شما بعد از به پایان رسیدن کلاس نان پزی تهران به حدی خواهد رسید که به راحتی می توانید با تامین بودجه و سرمایه مورد نیاز؛ اقدام به تاسیس نانوایی سنتی و یا مغازه نان فانتزی خود نمایید. اساتید موسسه دنیز درباره مباحثی مانند میزان درآمدزایی و سودآوری حرفه پخت و فروش نان، وسایل مورد نیاز نانوایی، مجوزها و مدارک قانونی و بهداشتی، حسابداری و رسیدگی به امور مالی و مالیاتی، سرمایه و نیروی انسانی لازم و سایر جنبه های مهم کسب و کار پخت نان آموزش های لازم را به شما ارائه خواهند کرد.

نمایش بیشترنمایش کمتر

سرفصل های دوره پخت نان سنتی : برگزار نمی شود

آموزش پخت نان بربری سنتی

اين نان به رنگ سفيد و نسبت به نان سنگک و تافتون کلفت تر است. در اين نان از جوش شيرين استفاده مي شود به همين دليل در ميان نان هاي ديگراز ارزش غذايي کمتري برخوردار است.

آموزش پخت نان سنگک سنتی

يکي از نان هاي سنتي و نسبتاً قديمي ايران است و تنها نان سبوسدار درميان نان ها مي باشد. روش پخت خانگی نان سنگک برای علاقه مندان در این دوره آورده شده است.

آموزش پخت نان تافتون

نان تافتون یکی از انواع نان های خوشمزه و پر طرفدار ایرانی است که از نظر ظاهری شباهت زیادی به نان لواش دارد و در نانوایی های سطح شهر طبخ می شود.

آموزش پخت نان لواش

 اين نان از لحاظ ظاهري بسيار نازک بوده و جزء نان هاي قديمي محسوب مي شود که طرفداران خود را دارد که در این دوره به آموزش پخت آن پرداخته شده است.

آموزش پخت نان خرفه
آموزش پخت نان اهری
آموزش پخت نان کاکولی
آموزش پخت نان توموشی
آموزش پخت نان فطیر
آموزش پخت نان کوکه
آموزش پخت نان پیشمه
آموزش پخت نان تیری بختیاری
آموزش پخت نان قاق
آموزش پخت نان کماج
آموزش پخت نان کرنون
آموزش پخت نان لاکو
آموزش پخت نان کلانه
نمایش بیشترنمایش کمتر
_

شهریه و مدت زمان یادگیری پخت نان و نانوایی (حجیم و نیمه حجیم)

شهریه دوره پخت نان عمومی

5 میلیون تومان

طول دوره پخت نان

24 ساعت در 3 روز

شهریه دوره پخت نان خصوصی

10 میلیون تومان

هزینه آموزش پخت نان و نانوایی (حجیم و نیمه حجیم)

شما عزیزان می توانید برای شرکت در دوره پخت نان حجیم و نیمه حجیم و نانوایی فانتزی؛ با توجه به شرایط شخصی و نیازهای آموزشی خود، کلاس های عمومی و یا خصوصی این آموزشگاه را انتخاب نمایید. در حال حاضر، شهریه شرکت در دوره های عمومی آموزش پخت نان تهران 5 میلیون تومان بوده و شهریه شرکت در دوره های خصوصی 10 میلیون تومان می باشد. این دوره در دو حالت عمومی و خصوصی در 24 ساعت یعنی به مدت سه روز از ۹ صبح تا ۵ بعد از ظهر برگزار می گردد.

کلاس عمومی به شکل گروهی و در روز و ساعتی که از سوی آموزشگاه تعیین می شود؛ برگزار می گردد. در حالی که کلاس خصوصی تک نفره بوده و در زمان مورد نظر خود هنرجو برگزار می شود. اساتید و سرفصل های ارائه شده در هر دو دوره عمومی و خصوصی یکسان بوده و در هر دو کلاس، به کارآموزان فرصت کافی برای تمرین و تکرار مباحث، اشکال گیری و رسیدن به مهارت بالا در زمینه پخت انواع نان های سنتی و فانتزی داده می شود.

شهریه ای که برای یادگیری مهارت پخت نان می پردازید به منزله نوعی سرمایه گذاری بوده و در بلند مدت شما می توانید با کسب مهارت و تجربه در این زمینه به درآمدهای خوبی دست یابید. به علاوه؛ دریافت مدرک فنی و حرفه ای پخت نان بعد از پایان یافتن دوره به شما فرصت کار در نانوایی ها یا مغازه های نان فانتزی به نام در ایران و خارج از کشور را می دهد. چرا که این مدرک دارای قابلیت ترجمه و ارزش جهانی می باشد.

_

نظرات هنرآموزان دوره آموزش پخت نان و نانوایی (حجیم و نیمه حجیم)

_
_

سوالات متداول هنرجویان درباره دوره پخت نان سنتی و فانتزی (حجیم و نیمه حجیم)

آیا دوره آموزشی پخت نان و نانوایی پیش نیاز دارد ؟

خیر. دوره آموزش پخت نان سنتی و فانتزی و حجیم هیچ پیش نیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش به شما داده خواهد شد.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به تمامی هنرجویان ساکن شهرستان که قصد دارند در کلاس آموزش پخت نان سنتی و فانتزی شرکت نمایند؛ خوابگاه ارائه می گردد.

پس از اتمام دوره آموزش پخت نان در تهران چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن دوره آموزش نانوایی تهران گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس نانوایی به صورت عملی کار می کند؟

بله. روش تدریس مباحث در دوره آموزش نانوایی فنی حرفه ای به صورت کاملا عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت انواع نان های سنتی و فانتزی و حجیم را در اختیار شرکت کنندگان قرار می دهد. در این دوره تلاش می شود که هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند به کار بسته و نان های خودشان را درست کنند و با راهنمایی اساتید دوره با ایرادات کار خود آشنا شوند.

آیا مواد و متریال کار عملی حین دوره آموزش پخت نان فنی حرفه ای را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر. کلیه مواد و لوازم مورد نیاز برای تهیه نان های سنتی و فانتزی و حجیم و نیمه حجیم را آموزشگاه فنی و حرفه ای نانوایی و پخت نان تهران در اختیار هنرآموزان قرار می دهد و به همین دلیل شرکت کنندگان نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره پخت نان و نانوایی به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه پخت نان و نانوایی بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

آیا پس از اتمام کلاس پخت نان می توان وارد بازار کار شد و اقدام به تاسیس نانوایی سنتی یا مغازه نان فانتزی نمود؟

بله. این دوره شامل آموزش صفر تا صد نانوایی و پخت نان بوده که طی آن هنرجو کلیه نان ها اعم از نان های سنتی و قدیمی و نان های فانتزی و جدید را به صورت اصولی می آموزد. به علاوه؛ رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد. به همین دلیل هنرجو بلافاصله بعد از دوره می تواند اقدام به تاسیس نانوایی / مغازه نان فانتزی شخصی خود کند.

آیا دوره نانوایی فنی و حرفه ای تهران تضمینی می باشد؟ در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله. دوره پخت نان و نانوایی کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفته است؛ به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

آیا می توان بعد از این دوره هر نوع نان سنتی و فانتزی و حجیم و نیمه حجیم با هر شکل و ابعادی را به روش حرفه ای تهیه نماید؟

بله. این دوره شامل آموزش صفر تا صد نانوایی و پخت نان از مبتدی تا پیشرفته بوده؛ به گونه ای که شما بعد از گذراندن دوره می توانید انواع نان های سنتی و فانتزی و حجیم و نیمه حجیم را به روش حرفه ای تهیه نمایید.

برخی از مهم ترین و رایج ترین انواع نان که شما بعد از گذراندن کلاس فنی و حرفه ای نانوایی در تهران می توانید آن ها را تولید نمایید عبارت اند از : نان ساندویچی ساده، نان جو، نان تست، نان شیرمال، نان کراس بانز، کروسان، نان سوخاری و خشک، اِک مک، نان بربری سنتی، نان سنگک سنتی، پخت نان لواش، پخت نان تافتون، پخت نان پیتزا آمریکایی و …

_

چرا آموزشگاه دنیز را برای یادگیری انتخاب کنیم؟

_
اساتید مجرب و دوره های تضمینی

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.
دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.

پشتیبانی نامحدود و تجدید دوره

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.
در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

منابع آموزشی و مواد اولیه رایگان

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.
مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

مدرک معتبر و کلاس های مجهز

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)
دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

دوره های ویژه بازار کار

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.
در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

بدون محدودیت سنی و جغرافیایی

دوره‌های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می‌توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم‌ها)
اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

_

دریافت مشاوره رایگان درباره کلاس پخت نان و نانوایی

استاد دوره پخت نان فانتزی و سنتی در تهران

آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز در تهران با بهره گیری از اساتید مجرب و حرفه ای به ارائه دوره جامع آموزش پخت انواع نان پرداخته اند. پس از طی این دوره آموزشی و شرکت در کارگاه های عملی، می توانید از پشتیبانی اساتید با تجربه به منظور راه اندازی کسب و کار خود نیز بهره ببرید.

به علاوه؛ بعد از گذراندن دوره آموزش پخت نان گواهینامه بین المللی پخت نان و نان پزی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آموزش پخت نان (حجیم و نیمه حجیم) در تهران و شهرستان ها

ارائه آموزش ها برای هنرجویان تهران و شهرستان ها می باشد. هنرجویان ساکن شهرستان می توانند با اقامت در خوابگاه های معرفی شده از سمت آموزشگاه، در دوره آموزش جامع نان پزی شرکت کنند.

_

اطلاعات بیشتر درباره دوره آموزش پخت نان و نانوایی (حجیم و نیمه حجیم)

توانایی های شما بعد از دوره نان پزی و نانوایی (حجیم و نیمه حجیم)

از جمله توانایی های که فرد برای ورود به بازار کار نان پزی لازم است داشته باشد، را در ادامه برای شما آورده ایم. در این دوره تمامی این مهارت ها و بسیاری تخصص های دیگر را توسط اساتید حاذق و فعال در صنعت نانوایی یاد خواهید گرفت.

 • آشنایی با قوانین بهداشتی و رعایت بهداشت در مغازه نان فانتزی و نانوایی.
 • تشخیص مواد مرغوب برای پخت نان و بهترین مکان ها برای تهیه آن ها در بازار.
 • آشنایی با نکات ایمنی که باید در مغازه نان فانتزی و نانوایی رعایت شود.
 • برقراری ارتباط موثر با مشتریان و روش های جذب مشتریان تازه برای نانوایی.
 • خمیر گیری، چونه گیری و دیگر مهارت های ضروری برای نانوا ها و شاتر ها.

آموزش کسب درآمد در خانه با شغل نان پزی

شما می توانید در منزل با سرمایه کم با همان وسایل آشپزخانه خود، شروع به کسب درآمد کنید و ضمن معرفی مهارت و حرفه خود به خانواده، دوستان و همسایگان مجموعه کاری خود را گسترده تر کنید. انعطاف پذیری این کار باعث می شود تا بتوانید در مواقعی که راحت هستید به کار پخت و پز بپردازید.

ورود آسان به بازار کار با دوره فنی و حرفه ای نانوایی

نان مهم ترین مورد در تغذیه انسان است و بیشترین کالری را در سبد غذایی افراد مختلف دارد که به شکل های بسیار متفاوتی پخت می شود. یک نانوا می ‌تواند در یک نانوایی کوچک فعالیت کند یا در محیط ‌های بزرگ صنعتی انواع نان‌ را پخت نماید. یک نانوا، همیشه برای  استخدام فرصت‌ های شغلی متنوعی در اختیار دارد. از نانوایی ‌های خصوصی تا نانوایی‌ هایی که در رستوران ‌ها، مراکز تفریحی و یا سازمان ‌های بزرگ وجود دارد. نانوایی ‌های شخصی، نانوایی ‌های رستوران‌ ها، سازمان ‌ها، بیمارستان ‌ها، پادگان ‌ها، دانشگاه ‌ها و شرکت ‌های تهیه نان و …  نیز  از جمله مراکزی می ‌باشند که نانوا می ‌تواند در آن‌جا استخدام شود. یک نانوا بعد از این‌که مهارت و توانایی مورد نیاز را در زمینه پخت نان‌ های سنتی و فانتزی به دست آورد، در صورت داشتن سرمایه اولیه می ‌تواند اقام به تاسیس نانوایی نماید. یک نانوا قادر است برای کسب بیشتر درآمد و افزایش مشتریان در پخت نان‌ های خود، خلاقیت به خرج دهد.

شغل نانوایی یکی از مشاغلی است که طولانی ترین ساعت‌های کاری حتی در روزهای تعطیل را دارد. به همین دلیل استخدام نانوا را باید به عنوان یک شغل تمام وقت در نظر گرفت،اغلب نانواها از صبح زود تا دیروقت در نانوایی مشغول پختن نان هستند. حتی عده ای از نانوا‌ها برای آماده سازی خمیر و هماهنگ کردن امور ممکن است شب را در محل نانوایی سپری کنند.

آموزش افزایش درآمد پخت نان برای افراد تازه کار

بطور کلی مشاغلی که به نحوی با تولید مرتبط هستند، میزان سود خالص آنان کاملاً به میزان و حجم تولید وابسته است و نمی توان درآمد دقیق را برای کسب و کار های مربوط به غذا تعیین کرد. کیفیت طبخ نان در میزان درآمد تاثیر گذار بوده و محیطی بهداشتی و تمیز را برای کار خود فراهم کنید. این مسائل می‌تواند میزان فروش بالای شما را تضمین کند و موفقیت را برای شما به دنبال داشته باشد.

براساس تحقیقات انجام شده به شکل مصاحبه با صاحبان کسب و کارهای نانوایی به طور تقریبی می توان گفت که سود ناخالص این کسب و کار که حاصل از فروش انواع نان ها می باشد در حدود 50 درصد می باشد. البته این مبلغ با کم کردن هزینه های جاری همانند حقوق ماهیانه نفرات، قبض های آب و برق و گاز، تهیه مواد اولیه، میزان استهلاک دستگاه ها تا 20 درصد برای سرمایه گذار برآورد می گردد. بنابراین در  اینجاست که ظرفیت تولید روزانه هر واحد و کیفیت نان تولیدی در افزایش این درصد موثر و کلیدی می باشد.

آموزش راه اندازی کسب و کار نانوایی سنتی و فانتزی

راه اندازی فروشگاه نان فانتزی یا تولید نان در اندازه و طعم های متفاوت مورد استقبال قرار گرفته است و به یکی از مشاغل پر رونق و درآمد زا تبدیل شده است. در این دوره هنرجو روش های پخت انواع نان از جمله نان ساندویچی ساده، نان جو، نان تست، نان شیرمال، نان کراس بانز، کروسان، نان خشک، اک مک و همچنین پخت انواع نان بربری سنتی، سنگک، لواش، تافتون و پیتزا آمریکایی را به صورت اصولی می آموزد و رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد به صورتی که هنرجو بلافاصله بعد از دوره می تواند اقدام به تاسیس کارگاه شخصی خود کند.

آموزش تهیه تجهیزات مرغوب برای کارگاه نان پزی

برای تاسیس کارگاه پخت نان به سرمایه ثابت برای خرید تجهیزات نیاز است. تجهیزات مورد نیاز در کارگاه پخت نان آن قدر پیشرفته و کامل است که از زمان آماده سازی خمیر تا پهن کردن و پختن آن را می‌توان به آسانی به کمک آن‌ها انجام داد. هرچند وجود نیروی ماهر جهت استفاده از آن‌ها امری ضروری و حیاتی است. در این بخش لیستی از تجهیزات مورد نیاز برای راه‌اندازی کارگاه و فروشگاه نان فانتزی برای شما ارائه می شود:

 • دستگاه همزن یا خمیر گر
 • دستگاه چانه گیر
 • دستگاه پهن کن خمیر
 • دستگاه پخت نان
 • دستگاه فر
 • قیف های مخصوص نانوایی
 • دستگاه الک کن
 • توری سرد کن نان
 • ویترین مناسب جهت به نمایش گذاشتن محصولات
 • ترازو برای وزن کردن
 • نور پردازی مناسب
 • سیستم تهویه مناسب
 • دستگاه برش نان تست

با توجه به این که قیمت خرید تجهیزات نوسان دارد، برآورد هزینه خرید تجهیزات غیر قابل پیش بینی بوده و زیاد به نظر می رسد اما باید توجه داشت که این هزینه برای یک بار انجام می شود. همچنین سرمایه در گردش را برای پرداخت حقوق کارگران، هزینه های قبض برق، آب و گاز و خرید مواد اولیه باید در نظر گرفت.

آموزش جلب رضایت مشتری در مغازه نان پزی فانتزی و سنتی

نانوایی شغلی است که دارای اهمیت بوده زیرا علاوه بر اینکه یک محصول پر مصرف تولید می کند هر زمان مشتریان خود را دارد. و از همان لحظه شروع به کار دارای درآمد می باشد. برای جلب توجه مشتریان شما نیازی به تبلیغات یا بازاریابی زیادی ندارید، فقط کافی است که محصول تولیدی دارای کیفیت خوبی باشد تا هر روز شاهد مشتریان بیشتر و رونق کسب و کارتان باشید. همچنین میزان ضایعات در این محصول حداقل بوده  و به دلیل مصرف بالای نان در خانوارهای ایرانی این شغل دارای توجیه اقتصادی با ریسک کم می باشد.

آموزش فوت و فن های موفقیت در بازار کار پخت نان

تاملی در موارد بالا این نکته را مجدد یادآوری می کند که تولید انواع نان باکیفیت و بهداشتی ولی مناسب با ذائقه و فرهنگ مردم (مشتریان) اولویت یک تولید کننده نان برای فروش بیشتر است؛ اما عوامل فنی دیگر را نیز نباید نادیده گرفت. بهینه سازی نان های موجود با تدوین استانداردها و اعمال روش های تجربه شده ملی یک راهبرد اساسی برای فعالیت یک نانوایی در بازار امروز مواد غذایی باید در نظر گرفته شود؛ اما توجه به سایر عوامل بازاریابی و بازار محوری را نباید فراموش کرد.

استفاده از نیروی انسانی ماهر و آموزش دیده در فرآیند تولید نان، بخشی از ارائه محصول به مشتریان است؛ اما سایر پارامترها را هم باید مدنظر داشت؛ به عنوان نمونه مهارت های ارتباطی و آموزش های تخصصی از جمله پارامترهای اولویت دار است و از همین دست استانداردهای کیفی.

مهم‌ترین چیزی که برای موفقیت در کسب و کارهای حوزه غذا و آشپزی اهمیت دارد این است که محصولات سالم را به مشتری بفروشید. با این کار مشتریان کسب و کارتان را به دیگران معرفی می‌کنند. به همین دلیل به واسطه تبلیغات دهان به دهان تعداد زیادی مشتری جدید پیدا می‌کنید.

آموزشگاه فنی حرفه ای دنیز یکی از برترین موسسات در زمینه آموزش قنادی و آشپزی می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره رایگان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

نمایش بیشترنمایش کمتر
4.9/5 - (11 امتیاز)

اولین دیدگاه را شما ثبت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *