آکادمی دنیز آموزشگاه فنی و حرفه ای قنادی و رستوران و کافه و نانوایی

درباره آموزشگاه فنی و حرفه ای دنیز

آموزشگاه دنیز با کادری مجرب و حرفه ای در زمینه آموزش کیک پزی و آموزش شیرینی پزی و آموزش دسر و آموزش فینگرفود و اختصاص فضایی حرفه ای و بهداشتی مطابق با استانداردهای روز دنیا، تمام تلاش خود را نموده است تا بتواند بهترین آموزش ها را در اختیار هنرجویان قرار دهد و هنرجویان  مهارت های لازم برای ورود به بازارکار را به دست بیاورند.

آموزشگاه دنیز با ارائه گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور که قابلیت ترجمه و استفاده حتی در سایر کشورها را نیز دارد این امکان را به هنرجویان می دهد که بتوانند بعد از فارغ التحصیل شدن در هر جای دنیا با خیال راحت شروع به کار نمایند و کسب درآمد کنند. از مهم ترین مزایای این آموزشگاه می توان موارد زیر را برشمرد.

دوره های دنیز پیش نیاز و شرایط پذیرش خاصی نداشته و شما می توانید با هر سن، مدرک تحصیلی و تجربه کاری در آنها شرکت کنید. (هم آقایان و هم خانم ها)

بعد از پایان دوره، مدرک معتبر بین المللی و قابل ترجمه از سوی سازمان فنی و حرفه ای کشور به شما اعطا می شود. (به شرط قبولی در آزمون های مربوطه)

دوره ها به صورت صد در صد عملی و در کارگاه های مجهز برگزار می شوند و فرصت تمرین و تکرار مباحث به شما داده می شود.

اگر ساکن سایر شهرها هستید؛ می توانید در حین دوره در خوابگاه معرفی شده از سوی آموزشگاه اقامت داشته باشید.

مواد اولیه و متریال مورد نیاز هر دوره به صورت رایگان در اختیار شما گذاشته می شود و نیازی نیست هزینه جداگانه ای برای این کار صرف کنید.

پشتیبانی بعد از دوره نامحدود و همیشگی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید برای رفع اشکال و دریافت مشاوره با آموزشگاه دنیز در ارتباط باشید.

در صورتی که مباحث دوره را به خوبی یاد نگرفتید؛ می توانید با هماهنگی آموزشگاه، به صورت رایگان دوباره در دوره ها شرکت کنید.

اساتید دوره ها بسیار مجرب، حرفه ای و باتجربه بوده و شما می توانید تمامی سوالات و اشکالات خود را با آن ها در میان بگذارید.

در حین دوره مشاوره های لازم برای ورود به بازار کار (استخدام شدن یا راه اندازی کسب و کار شخصی) به شما هنرجویان گرامی داده می شود.

در پایان دوره، شما آمادگی لازم برای حضور در بازار کار داخلی و جهانی را خواهید داشت و برای شروع به کار نیازی به گذراندن دوره های مکمل ندارید.

آموزشگاه دنیز تمامی منابع لازم (جزوه، کتاب و فایل های آموزشی) را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید به راحتی در آزمون های فنی و حرفه ای قبول شوید.

دوره ها کاملا تضمینی، جامع و کاربردی بوده و شما می توانید با شرکت در کلاس های آموزشگاه دنیز، مهارت های خود را ارتقا داده و درآمدتان را چندین برابر کنید.