مشاوره راه اندازی کسب و کار شخصی در آموزشگاه دنیز

ما برای هنر آموزانی که دوست دارند بعد از گذراندن دوره های قنادی و آشپزی در این آموزشگاه به حدی از دانش و مهارت برسند که بتوانند کسب و کار شخصی خودشان را راه اندازی کنند؛ آموزش های تخصصی در نظر گرفته ایم. این آموزش ها تمامی آن چه لازم است برای تاسیس کردن یک کسب و کار در صنعت غذا / نوشیدنی بدانید؛ در اختیار شما قرار می دهد. برخی از این آموزش ها عبارت اند از مراحلِ اخذ مجوز، ثبت شرکت، دریافت وام، خرید تجهیزات، قوانین مالیاتی و بیمه، روش های بازاریابی و مشتری مداری، اصول تبلیغات و بسیاری موارد دیگر.

دقت داشته باشید که برخی از مباحثی که نام برده شد؛ در خودِ دوره ها آموزش داده می شود و برخی از مباحث در کلاس مشاوره شروع کسب و کار شرح داده می شوند. این کلاس به صورت رایگان برای هنرجویانی که در یکی از دوره های آموزشگاه دنیز شرکت کرده اند؛ برگزار می گردد. می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با آموزشگاه در تماس باشید. در این صفحه به سوالات متداول هنرجویان درباره مشاوره ها و آموزش های تخصصی آموزشگاه دنیز در خصوص شروع کسب و کار؛ پاسخ داده ایم. اگر سوالی دارید که در این صفحه به آن پاسخ داده نشده است؛ می توانید در بخش کامنت ها سوال خود را مطرح کنید. کارشناسان مجموعه پاسخِ سوال شما را در اسرع وقت خواهند داد.

راه اندازی کسب و کار شخصی قنادی و کافه و رستوران با دوره های فنی و حرفه ای آموزشگاه دنیز
_

سوالات متداول هنرجویان درباره راه اندازی کسب و کار شخصی

آیا آموزشگاه دنیز در خصوص راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... به هنرجویان مشاوره می دهد؟

بله. در دوره های مربوطه، اطلاعات کاملی در مورد روش های صحیح راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … در تهران و سایر شهرهای ایران در اختیار هنرجویان قرار خواهد گرفت. این اطلاعات شاملِ مراحلِ اخذ مجوز، ثبت شرکت، دریافت وام، خرید تجهیزات، قوانین مالیاتی و بیمه، روش های بازاریابی و مشتری مداری، اصول تبلیغات و بسیاری موارد دیگر می باشد.

آیا لیست تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... در اختیار هنرجویان قرار می گیرد؟

بله. در دوره های مربوط به هر یک از بیزینس های قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … که در این آموزشگاه تدریس می شوند؛ لیست کاملی از تجهیزات مورد نیاز این کسب و کار ها را در اختیار شما هنرجویان گرامی قرار می دهیم. به علاوه؛ مکان های بورس تجهیزات مربوط به صنعت غذا در تهران را به شما معرفی کرده و در خصوص معیارهای بررسی کیفیت وسایل نیز توضیحات کافی ارائه خواهیم کرد.

آیا در مورد روش های نگه داری و شست و شو و سرویس کاری تجهیزات مورد استفاده در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... در دوره ها توضیح داده می شود؟

بله. یکی از فاکتورهای مهم در موفقیت یک کسب و کار در حوزه قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … این است که صاحبان بیزینس های ذکر شده و پرسنل آن ها، در خصوص روش های نگه داری و شست و شو و سرویس کاری تجهیزاتِ رایج صنعت غذا؛ اطلاعات بالایی داشته باشند و بتوانند به درستی و با رعایت اصول بهداشتی از این وسایل استفاده نمایند.

آیا آموزش و مشاوره های لازم جهت اخذ جواز / پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... ارائه می شود؟

بله. در دوره هایی که مربوط به کسب و کارهای قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … هستند؛ ما به هنرجویان در خصوص مراحل و مدارک مورد نیاز در زمان اخذ جواز / پروانه کسب برای راه اندازی کسب و کار و مواردی از قبیل بروکراسی های اداری حاکم بر سازمان های دولتی مربوطه و مدت زمان لازم برای اخذ جواز / پروانه کسب در هر بیزینس آموزش های کاربردی ارائه خواهیم کرد.

آیا در مورد جذب سرمایه و هزینه های راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... و روش های بودجه بندی سرمایه هم مطالبی آموزش داده می شود؟

بله. در دوره به شما یاد می دهیم که از چه روش هایی می توانید سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی کسب و کار قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … را به دست آورده و چگونه باید این سرمایه را در بخش های مختلف یک کسب و کار به کار بگیرید.

آیا در خصوص طراحی داخلی و دکور بندی قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... هم آموزش می بینیم؟

بله. طراحی داخلی و دکور بندی قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … یکی از مهم ترین مواردی است که به صورت تخصصی و حرفه ای در دوره ها آموزش داده می شود تا هنرجویان از هر نظر آمادگی لازم برای راه اندازی کسب و کار شخصی بعد از دوره را کسب نمایند.

آیا در مورد مراحل و شرایط لازم در خصوص ثبت شرکت هم در دوره ها آموزش داده می شود؟

بله. بدون شک، ثبت شرکت یکی از اولین و مهم ترین اقداماتی است که باید برای راه اندازی کسب و کار در حوزه قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … انجام دهید. اگر با قوانین و مقرراتِ ثبت شرکت آشنایی کافی نداشته باشید؛ در اولین مراحل راه اندازی بیزینس خود دچار مشکل شده و ممکن است از ادامه راه دلسرد شوید؛ لذا در این دوره آموزش های کاملی در خصوص ثبت شرکت ارائه خواهد شد.

درباره رعایت نکات بهداشتی و قوانین مربوط به اماکن چه چیزهایی می آموزیم؟

در دوره ها به شما یاد می دهیم که روش های نظافت و تمیزکاری حرفه ای و اصولی در کسب و کارهای قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … کدام اند و قوانین و استانداردهای بهداشتی که رعایت نکردن آن ها موجب به خطر افتادن کسب و کار و از دست دادن مشتریان خواهد شد؛ چه هستند.

آیا در کلاس های قنادی و آشپزی و کافه داری در آموزشگاه دنیز درباره شیوه بسته بندی و سروِ مناسب غذا و نوشیدنی و خوراکی هم آموزشی داده می شود؟

بله. در دوره ها به شما یاد می دهیم که چگونه باید غذا و نوشیدنی و انواع کیک و شیرینی و دسر را سرو و بسته بندی نمایید تا بتوانید بیشترین تعداد مشتری را جذب کرده و محبوبیت برند خود را افزایش دهید.

در مورد قیمت گذاری محصولات در صنعت قنادی و آشپزی و کافی شاپ چه مواردی را یاد می گیریم؟

در دوره ها به شما یاد می دهیم که برای قیمت گذاری محصولات در صنعت قنادی و آشپزی و کافی شاپ باید چه فاکتورهایی را در نظر بگیرید تا در نهایت بتوانید رقابت سالمی با دیگر افراد فعال در این صنعت داشته باشید و در عین حال، بهترین و مشتری پسند ترین قیمت را برای محصولات خود تعیین نمایید.

آیا در خصوص جلب احترام و رضایت مشتری و اصول مشتری مداری نیز آموزش هایی ارائه خواهد شد؟

بله. در دوره ها به شما یاد می دهیم اصول مشتری مداری در صنعت قنادی و آشپزی و کافی شاپ کدام اند و چگونه باید با مشتریان مختلف که هر کدام سلایق و علایق خاص خود را دارند؛ رفتار کرد تا بتوان حداکثر احترام و رضایت و وفاداری مشتریان به برند را کسب کرد.

در خصوص بازاریابی و تبلیغات و برندسازی چه چیز هایی به هنرجویان آموزش داده می شود؟

در دوره ها به شما می آموزیم روش های موثر و هدفمند برای بازاریابی و تبلیغات و برندسازی در کسب و کار های مربوط به حوزه قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … کدام اند و چگونه باید برای امورِ تبلیغاتی کار خود برنامه ریزی زمانی و مالی و سایر هماهنگی های لازم را انجام دهید.

در مورد راهکارهای صحیحِ آموزش پرسنل قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... چه مواردی را یاد می گیریم؟

در دوره ها شما خودتان صفر تا صد رشته مورد نظرتان را یاد می گیرید و قادر خواهید بود آن چه آموخته اید را به دیگران آموزش دهید. به علاوه؛ در کلاس ها به شما یاد می دهیم بعد از استخدام کردن کارمندان تازه کار در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و …؛ چه مواردی را باید به آن ها آموزش دهید تا پرسنل شما در سریع ترین زمان ممکن زیر و بم کار را یاد گرفته و وظایف خود را به نحو احسن در بیزینسِ تازه تاسیس شده شما انجام دهند.

آیا در دوره یاد می گیریم که چگونه باید کیفیت عملکرد کارمندان قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... را ارزیابی کنیم؟

بله. در دوره می آموزید برای سنجش عملکرد کارکنان در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … به صورت ماهانه / سالانه، چه معیارها و فاکتورهایی را باید لحاظ کنید تا سنجش شما در نهایت عدالت و انصاف باشد. به علاوه؛ به شما می آموزیم بعد از ارزیابی کردن، برای تشویق کردن کارکنان به بهبود عملکردشان چه روش هایی را باید به کار ببندید.

در مورد قوانین مربوط به بیمه تامین اجتماعی چه مباحثی را یاد خواهیم گرفت؟

در دوره یاد می گیرید قوانین و اصول حرفه ای مربوط به بیمه تامین اجتماعی، سنوات، عیدی، مرخصی، افزایش حقوق و … طبق مقررات تصویب شده از سوی وزارت کار کدام اند و چگونه باید این قوانین را برای کارمندان قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … به اجرا درآورید.

آیا در خصوص قوانین مالیاتی مربوط به قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... به ما مشاوره داده خواهد شد؟

بله. در دوره اطلاعات به روز و کاربردی در خصوص جدیدترین قوانین تصویب شده در خصوصِ مالیات و هزینه های ملک و انرژی مصرفی و … در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … در اختیار شما هنرجویان گرامی قرار داده خواهد شد.

در مورد قراردادهای پیمانی چه چیزهایی را یاد خواهیم گرفت؟

در دوره یاد می گیرید قراردادهای پیمانی چه هستند و در چه مواردی در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … ممکن است به کار گرفته شوند و چه قوانین و مقرراتی را باید در هنگام عقد یا فسخ کردن این نوع قرارداد ها به کار گرفت.

آیا درباره قراردادهای خرید و اجاره ملک جهت راه اندازی قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... هم توضیحاتی ارائه خواهد شد؟

بله. در دوره به شما یاد می دهیم چه نوع مکان هایی، در چه بخش هایی از شهر جهت راه اندازی قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … مناسب هستند و برای خرید و اجاره ملک چه قوانینی را باید رعایت کرده و چگونه قرارداد های لازم را ببندید.

درباره قوانین و مقررات مربوط به مالکیت برندها هم مطالبی یاد داده می شود؟

بله. در دوره به شما می آموزیم برای اخذ مالکیت قانونی یک برند و محافظت از برند خود در مقابل کپی برداری و مورد سوء استفاده قرار گفتن از سوی رقبا چه اقداماتی باید انجام دهید.

درباره راه اندازی کسب و کار آموزشی و آموزشگاه تخصصی قنادی / آشپزی و ... چه آموزش هایی ارائه می شود؟

در دوره، مشاوره ها و آموزش های لازم جهت اخذ مجوز، خرید / اجاره ملک، روش های جذب کارآموز، قوانین مالی و مالیاتی و … در اختیار آن دسته از هنر آموزانی که تمایل دارند آموزشگاه تخصصی خود را داشته باشند؛ قرار داده می شود.

آیا در خصوص روش های قرارداد بستن و پروژه گرفتن برای هر رشته به ما آموزش داده می شود؟

بله. ما در آموزشگاه دنیز سعی می کنیم در حین دوره؛ تمامی نکات قانونی، اخلاقی، بازاریابی و … که برای بستن قرارداد و گرفتن پروژه در حوزه تخصصی هر دوره ضروری هستند؛ به هنرجویان بیاموزیم.

در خصوص روش های جذب نیروی کار متخصص و نوشتن قرارداد همکاری پاره / تمام وقت / پروژه ای با آن ها چه مواردی را یاد می گیریم؟

در این دوره به شما می آموزیم چگونه افراد مناسبِ کار در قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … را شناسایی کرده و استخدام نمایید و در ادامه برای اخذ / بازگرداندن فرم سفته جهت تعهد به کار ، مرخصی، تسویه و … از چه ترفندهایی باید بهره بگیرید.

در دوره ها درباره فرم هایی که در کسب و کارهای فعال در صنعت غذا استفاده می شوند؛ چه چیزهایی یاد می گیریم؟

در این کلاس به شما در خصوص فرم های متنوع از قبیل پیش فاکتور، فاکتور فروش، فرم فاکتور رسمی و کاربردهای هر کدام از این فرم ها در کسب و کارهای فعال در صنعت غذا مطالب مفید و کاربردی خواهیم آموخت.

آیا درباره لوازم دفتری مورد نیاز قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... مطالبی خواهیم آموخت؟

بله. ما در کلاس مشاوره راه اندازی کسب و کار؛ بخشی را به آموزش نکات و قوانین مربوط به رسید پرداخت، سربرگ و لوازم دفتری مورد نیاز قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و … اختصاص داده ایم.

چه فایل ها و جزواتی برای راه اندازی قنادی، کافه، رستوران، نانوایی و ... در اختیار ما قرار خواهد گرفت؟

ما در آموزشگاه دنیز با ارائه فایل ها و جزوات قانونی مربوط به رشته های مختلف از جمله رشته های قنادی، آشپزی و کافی شاپی؛ سعی می کنیم هنرجویان را تا حد ممکن در مسیرِ راه اندازی کسب و کار شخصی شان یاری دهیم.

آیا با شرکت در دوره های این آموزشگاه، فرصت ارتباط با فعالان صنعت و افراد با تجربه در اختیار ما قرار خواهد گرفت؟

بله. به چند صورت با شرکت در دوره های این آموزشگاه؛ فرصت ارتباط با فعالان صنعت و افراد با تجربه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. یکی این که بسیاری از هنر آموزانی که در دوره ها شرکت می کنند؛ خودشان صاحب کسب و کار در صنعت غذا و نوشیدنی هستند و به منظور ارتقا / به روز رسانی مهارت ها و اطلاعات تخصصی خود در دوره ها حضور یافته اند. دیگر این که، با شرکت در دوره های این آموزشگاه؛ به هنرجویان فرصت عضویت در گروه مشاوره کسب و کار رشته مورد نظر در شبکه های اجتماعی را خواهیم داد. با این کار، فرصت های زیادی برای برقراری ارتباط با فعالان صنعت و افراد با تجربه در اختیار شرکت کنندگان قرار خواهد داد.

1 دیدگاه

  • Avatar for پشتیبان پشتیبان گفت:

    شما هنرجویان گرامی می توانید در این بخش سوالات خود در مورد راه اندازی کسب و کار شخصی بعد از شرکت در دوره های آموزشگاه دنیز را در این بخش با ما در میان بگذارید. ما همواره سعی می کنیم تا در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما کاربران را بدهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *