آموزش فینگر فود

_

توضیحات دوره

فینگرفود به غذاهایی گفته می شود که در ابعاد کوچک تهیه می شوند و به عنوان پیش غذا و یا میان وعده و یا حتی غذای اصلی استفاده می شود و معمولا با دست بدون قاشق و چنگال خورده می شود و هم به صورت گرم و هم به صورت سرد تهیه می شود.
فینگرفود یکی از شاخه های هنرآشپزی می باشد و امروزه مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفته است و به دلیل راحتی پخت و تهیه و سِرو جایگاه ویژه ای در جشن ها و مهمانی ها پیدا کرده است.
در دوره آموزشی فینگرفود آموزشگاه دنیز هنرجو پخت گلچینی از فینگرفود های محبوب و رایج بین مردم را آموزش می بیند و در حین دوره به صورت عملی کار می کند و پس از دوره پشتیبانی می شود به صورتی که اگر سوالی داشت می تواند با استاد دوره تماس بگیرد و یا حضوری مراجعه کند و سوالات خود را بپرسد.

آموزش فینگر فود
_

چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

سرفصل های آموزش دوره جامع فینگر فود

 • آموزش قدم به قدم الفبای آشپزی ( آموزش کار با چاقو ، شناخت انواع ادویه ها و طعم دهنده ها ،آشنایی با انواع پنیرها)
 • آموزش تهیه انواع خمیرها
 • آموزش نان برگر مخصوص
 • آموزش همبرگر و چیزبرگر
 • آموزش چیکن بالز پنیری
 • آموزش پخت انواع بورک (بورک گوشت ،بورک مرغ ، بورک سبزیجات)
 • آموزش راتا مرغ و انواع راتاها و کیک مرغ
 • آموزش انواع جامبو شلز سرد و گرم
 • آموزش کرپ سوخاری
 • آموزش رولت سوخاری
 • آموزش رول بادمجان
 • آموزش کروسان گوشت
 • آموزش فرنچ مرغ بادامی و فرنچ سوخاری
 • آموزش انواع اسپرینگ رول (گوشت ، میگو و سبزیجات ، مرغ )
_

اطلاعات دوره

شهریه و مدت زمان دوره

شهریه عمومی : 1.5 میلیون تومان

شهریه خصوصی : 2.5 میلیون تومان

طول دوره : 15 ساعت در 3 روز

روز اول......
روز دوم.....
_

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا دوره آموزشی فینگر فود پیشنیاز دارد ؟

خیر، دوره فینگر فود هیچ پیشنیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازارکار شد ؟

بله. آموزش ها بصورت عملی هستن و هنرجو بعد از پایان دوره تمامی آموزش های لازم را فرا گرفته و میتوانند وارد بازار کار شوند.

پس از اتمام دوره فینگر فود چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار می کند؟

بله، آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت را در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد و هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند به کار می گیرند.

آیا مواد و متریال کارعملی حین دوره را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر، کلیه مواد و لوازم موردنیاز در اختیار هنرآموزان گرامی قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا دوره تضمینی می باشد و در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله ، دوره فینگر فود کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

آموزش کیک پزی در تهران
_

وجه تمایز آموزشگاه دنیز

ویژگی های دوره

 • امکان اقامت در خوابگاه برای هنرجویان شهرستان
 • اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
 • در اختیار گذاشتن مواد و متریال مورد نیاز کیک پزی حین دوره به صورت رایگان
 • کار عملی و رفع اشکال حین دوره
 • پشتیبانی نامحدود پس از دوره
 • تجدید دوره رایگان درصورت عدم یادگیری
_

مشاوره

مشاوره رایگان

گالری

گالری تصاویر

_

نظرات

نظرات هنرآموزان دوره

image
حامد حیدری
رایکا وب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
image
حامد حیدری
رایکا وب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
_

مقالات

آخرین مقالات سایت

_

اطلاعاتی درباره دوره آموزش فینگرفود

اطلاعاتی درباره دوره آموزش فینگرفود

امروزه در جشن ها و مهمانی ها فینگرفود بسیار به چشم می خورد، فینگرفود یا به اصطلاح غذاهای انگشتی غذاهایی هستند که در ابعاد کوچک به صورت گرم و یا سرد تهیه می شود و به عنوان پیش غذا یا غذای اصلی مورد استفاده قرار می گیرند ، در دوره آموزشی فینگرفود آموزشگاه دنیز آموزش ها به صورت پایه ای می باشد و با الفبای آشپزی شروع می شود یعنی ابتدا کار با چاقو و شناخت انواع ادویه ها و طعم دهنده ها و پنیرها و خمیرها آموزش داده می شود سپس گلچینی از فینگرفود های متداول آموزش داده می شود.

این آموزش ها به صورت کاملا عملی می باشد و هنرجو پس از اتمام دوره از طرف آموزشگاه پشتیبانی می شود،همچنین مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای دریافت می کند که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

شهریه دوره آموزش فینگر فود

دوره آموزش فینگرفود به صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود ،

دوره عمومی به صورت گروهی در زمان های اعلام شده از طرف آموزشگاه برگزار می شود و شهریه دوره  1.500.000 تومان می باشد،

دوره خصوصی به صورت تک نفره در زمان های اعلام شده از طرف هنرجو با شهریه 2.500.000 تومان برگزار می شود.

  میزان درآمد فینگرفود

با توجه به اینکه فینگرفود امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته و پای ثابت جشن ها و مهمانی ها شده تولید فینگرفود از سطح درآمدی خوبی برخوردار است البته این سطح درآمدی به عوامل متعددی بستگی دارد که به برخی از آن ها اشاره میکنیم:

 1. طرز عملکرد شما : سطح کیفیت محصولی که شما ارائه می دهید تاثیر زیادی در بازگرداندن همان مشتری دارد و هرچه شما مشتری های ثابت بیشتری داشته باشید سطح درآمدی بالاتر و امنیت شغلی بهتری خواهید داشت و همچنین تبلیغات دهان به دهان یکی از بهترین روش های تبلیغی هست که با ارائه محصول با کیفیت اتفاق می افتد و این یعنی جذب مشتری بیشتر و درآمد بالاتر.

2.میزان تبلیغات: اینکه از چه روش تبلیغی شما استفاده بکنید و چقدر بتوانید خود را به مشتری هدف معرفی بکنید تاثیر بسیار زیادی در سطح درآمد خواهد داشت.

3.به روز بودن و متنوع بودن و خاص بودن محصولات :هر چه شما خلاقیت بیشتری داشته باشید و غذاهای جدید و متنوع تری و خاص تری بتوانید تولید بکنید بیشتر مشتری جذب خواهید کرد.

 مدرک فنی و حرفه ای دوره فینگرفود

پس از اتمام دوره فینگرفود ، مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجو اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

  بازارکار فینگرفود

بسیاری از افراد به صورت کار در منزل فینگرفود تولید می کنند و به صورت اینترنتی به فروش می رسانند ، با توجه به اینکه فینگرفود امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد بازارکار بسیار خوبی دارد و جز مشاغل خوب و پر درآمد محسوب می شود.

توانایی های لازم

برای اینکه شما بتوانید به صورت حرفه ای فینگرفود تولید بکنید و به فروش برسانید و کسب درآمد بکنید باید به صورت اصولی آموزش دیده باشید و توانایی های لازم را کسب کرده باشید ،در آموزشگاه دنیز شما یاد می گیرید که چطور به صورت اصولی و حرفه ای فینگرفود تولید بکنید.

آموزشگاه دنیز یکی از برترین آموزشگاه ها در زمینه آموزش کیک پزی ، آموزش پخت نان ، آموزش کافی شاپ و باریستا ، آموزش کیک های کافی شاپی ، آموزش دسر ، آموزش شیرینی پزی ، آموزش کیک خامه ای ، آموزش پخت باقلوا ، آموزش کیک فوندانت و آموزش کیک سابله … می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره می توانید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید تا مشاوران آموزشگاه راهنمایی کنند.

Rate this page