آموزش کافی شاپ و باریستا

_

توضیحات دوره

آموزش کافی شاپ و باریستا : کافی شاپ باید مکانی دنج و آرام برای از بین بردن خستگی های روزمره و دور کردن استرس از خود باشد ،این امر مستلزم دانشی برای مدیریت این مکان می باشد، در دوره مدیریت کافی شاپ آموزشگاه دنیز به شما نحوه تاسیس کافی شاپ ، نحوه دکوربندی اصولی،نحوه تهیه و سرو انواع غذاهای کافی شاپ و نوشیدنی های گرم و سرد،اصول ارتباط صحیح با مشتری و بهداشت کافی شاپ آموزش داده می شود و در پایان دوره مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجو اعطا می گردد .

هنرجو می تواند با در دست داشتن این مدرک کافی شاپ تاسیس نماید و حتی در سایر کشورها نیز از این مدرک استفاده نماید چرا که مدرک سازمان فنی و حرفه ای بین المللی می باشد و قابلیت ترجمه دارد. آموزشگاه دنیز با در اختیار گذاشتن کلیه مواد و متریال مورد نیاز کلاس مدیریت کافی شاپ به هنرجویان کمک می کند که بدون هیچ دغدغه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی آموزش ببینند.

آموزش کافی شاپ و باریستا
_

چه چیزهایی یاد می‌گیریم؟

سرفصل های آموزش دوره جامع کافی شاپ و باریستا

 • آموزش انواع کیک های کافی شاپی(کیک ردولوت ،کیک هویج، کیک شکلاتی و دبل چاکلت ،کیک گردویی،کیک نارگیلی،کیک نسکافه ای،انواع چیزکیک ،کیک نوتلا)
 • آموزش درست کردن انواع دمنوش
 • آموزش درست کردن هات چاکلت
 • آموزش انواع نوشیدنی های سرد(انواع اسموتی،کوکتل،شیک ها،دتاکس،فراپه و انواع پانچ)
 • آموزش پاستا و کاربونا و انواع پیتزا
 • آموزش درست کردن و سروانواع قهوه(اسپرسو،آمریکانو ،کاپوچینو،ماکیاتو،فلت وایت،لاته،کورتادو،موکا،قهوه فرانسه ،قهوه عربی و قهوه ترک)
 • آموزش درست کردن کرپ و پنکیک
 • آموزش پنینی
 • آموزش آفوگاتو
 • و ...
_

اطلاعات دوره

شهریه و مدت زمان دوره

شهریه عمومی : 2.8 میلیون تومان

شهریه خصوصی : 4.8 میلیون تومان

طول دوره : 35 ساعت در 5 روز

روز اول......
روز دوم.....
_

سوالات متداول

سوالات متداول

آیا دوره آموزشی کافی شاپ و باریستا پیشنیاز دارد ؟

خیر، دوره کافی شاپ و باریستا هیچ پیشنیازی ندارد و مطالب از پایه آموزش داده خواهد شد.

آیا پس از اتمام این دوره می توان وارد بازارکار شد ؟

دراین دوره هنرجو کلیه کیک ها اعم از خامه ای و فوندانت و کافی شاپ و باریستا و کافی شاپ و باریستا را به صورت اصولی می آموزد و رسپی هایی که توسط مربیان دوره ارائه می شود رسپی های دقیق و کارگاهی می باشد

پس از اتمام دوره کافی شاپ و باریستا چه مدارک و گواهینامه هایی ارائه می گردد؟

بعد از گذراندن این دوره گواهینامه بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای به هنرجویان گرامی اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

آیا آموزش ها به صورت عملی می باشد و خود هنرجو در کلاس به صورت عملی کار می کند؟

بله، آموزش ها کاملا به صورت عملی می باشد و مربی به صورت تئوری و عملی دستور پخت را در اختیار هنرجویان گرامی قرار می دهد و هنرجویان در حین دوره آموزش هایی را که فراگرفته اند به کار می گیرند

آیا مواد و متریال کارعملی حین دوره را هنرجو باید تهیه بکند؟

خیر، کلیه مواد و لوازم موردنیاز در اختیار هنرآموزان گرامی قرار می گیرد و هنرآموزان گرامی نیاز نیست هیچ چیزی با خودشان به کلاس بیاورند.

پشتیبانی بعد از دوره به چه صورت می باشد؟

آموزشگاه بعد از اتمام دوره پشتیبانی نامحدود دارد و هنرجویان می توانند به صورت تماس تلفنی و یا به صورت حضوری مراجعه نمایند و سوالات خود را از استاد دوره بپرسند و اشکالات خود را برطرف نمایند.

هنرجویان شهرستان چطور می توانند در این دوره شرکت نمایند؟

به هنرجویان شهرستانی خوابگاه ارائه می گردد.

آیا دوره تضمینی می باشد و در صورت یاد نگرفتن هنرجو آموزشگاه چه تدابیری دارد؟

بله ، دوره کافی شاپ و باریستا کاملا تضمینی می باشد و در صورتی که هنرجو احساس کند که یاد نگرفته است به صورت رایگان می تواند مجددا در دوره شرکت نماید.

آموزش کیک پزی در تهران
_

وجه تمایز آموزشگاه دنیز

ویژگی های دوره

 • امکان اقامت در خوابگاه برای هنرجویان شهرستان
 • اعطای مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای
 • در اختیار گذاشتن مواد و متریال مورد نیاز کیک پزی حین دوره به صورت رایگان
 • کار عملی و رفع اشکال حین دوره
 • پشتیبانی نامحدود پس از دوره
 • تجدید دوره رایگان درصورت عدم یادگیری
_

مشاوره

مشاوره رایگان

گالری

گالری تصاویر

_

نظرات

نظرات هنرآموزان دوره

image
حامد حیدری
رایکا وب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
image
حامد حیدری
رایکا وب
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.
_

مقالات

آخرین مقالات سایت

_

اطلاعاتی درباره دوره آموزش کافی شاپ و باریستا

اطلاعاتی درباره دوره آموزش کافی شاپ و باریستا

معرفی دوره آموزش کافی شاپ و باریستا

از زمان های قدیم در ایران یکسری محل های عمومی برای دورهمی ها و معاشرت مردم وجود داشت که چایخانه نامیده می شد که افراد برای رفع خستگی و معاشرت و دورهمی ها و گاهی حتی برای جلسات خود آنجا جمع می شدند و چای و غذاهای سبک مثل نیمرو و املت در آنجا سرو می شد از سال 1360 در ایران کافی شاپ ها هم در کنار چایخانه ها دیده شدند .

در کافی شاپ قهوه جایگزین چای می باشد و یکسری غذاهای دیگر و کیک های کافی شاپی سرو می شود.

در دوره آموزش  کافی شاپ دنیز نحوه تهیه انواع قهوه و سایر نوشیدنی های گرم و سرد و نحوه پخت انواع کیک های کافی شاپی و نحوه پخت انواع غذاهای کافی شاپی آموزش داده می شود.

این دوره کاملا عملی می باشد و هنرجویان به صورت عملی در کلاس کار می کنند و پس از اتمام دوره از طرف آموزشگاه پشتیبانی می شوند.

آموزشگاه دنیز با در اختیار گذاشتن کلیه مواد و متریال مورد نیاز کلاس کافی شاپ به هنرجویان کمک می کند که بدون هیچ دغدغه ای در محیطی استاندارد و بهداشتی آموزش ببینند.

شهریه دوره آموزش کافی شاپ و باریستا

دوره کافی شاپ به صورت عمومی و خصوصی برگزار می شود.

دوره عمومی کافی شاپ و باریستا به صورت گروهی در زمان های اعلام شده از طرف آموزشگاه برگزار می شود و شهریه دوره 2.800.000  تومان می باشد،

دوره خصوصی کافی شاپ و باریستا به صورت تک نفره در زمان های اعلام شده از طرف هنرجو با شهریه 4.800.000 تومان برگزار می شود.

میزان درآمد شغل کافی شاپ و باریستا

برای بسیاری از هنرجویان این سوال پیش می آید که میزان درآمد پس از گذراندن این دوره چقدر خواهد بود؟

میزان درآمد از شغل کافی شاپ و باریستا به عوامل زیادی بستگی دارد :

 1. شهر و محل کافی شاپ : در شهرهای بزرگ مثل تهران سطح درآمدی برای کافی شاپ ها بسیار بیش تر از شهرستان ها می باشد و همچنین در شهرهای بزرگ نیز موقعیت و محل کافی شاپ تاثیر زیادی در سطح درآمد کافی شاپ دارد، در مکان هایی که جوانان تردد بیشتری دارند مثلا اطراف دانشگاه ها ،کافی شاپ مشتری و به طبع درآمد بیشتری خواهد داشت.
 2. طرز عملکرد شما : سطح کیفیت محصولی که شما ارائه می دهید و همچنین نحوه سرو تاثیر زیادی در بازگرداندن مجدد مشتری دارد و هر چه تعداد مشتریان ثابت شما بیشتر باشد امنیت شغلی بالاتری خواهید داشت.
 3. میزان تبلیغات :  اینکه یک کافی شاپ چقدر بتواند خود را به مشتریان هدف بشناساند تاثیر بسیار زیادی در سطح درآمدی دارد.
 4. میزان سرمایه اولیه : این که چقدر فضا برای ارائه خدمات در اختیار دارید و چه تعداد نیروی کار در اختیار شماست تاثیر زیادی در سطح درآمدی دارد.
 5. به روز بودن و متنوع بودن و خاص بودن منو : این که چه نوع غذاها و چه نوع نوشیدنی هایی ارائه می دهید در سطح درآمدی شما تاثیر به سزایی دارد.

مدرک فنی و حرفه ای آموزش کافی شاپ و باریستا

پس از اتمام دوره ، مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور به هنرجو اعطا می گردد که قابلیت ترجمه دارد و حتی در سایر کشورها نیز معتبر می باشد.

 بازارکار آموزش کافی شاپ و باریستا

امروزه کافی شاپ ها توانسته اند جای خود را در فرهنگ عمومی مردم ما باز کنند

وکافی شاپ ها محبوبیت زیادی در میان افراد برای دورهمی ها و قرارهای ملاقات پیدا کرده اند و کافی شاپ از سطح درآمدی بالایی برخوردار است.

توانایی های لازم بری شغل کافی شاپ و باریستا

برای اینکه شما بتوانید کافی شاپی تاسیس نمایید و به نحو احسن مدیریت کنید و کسب درآمد بکنید باید به صورت اصولی آموزش دیده باشید و

نحوه تهیه و سرو انواع قهوه و سایر نوشیدنی های گرم و سرد را بدانید،

با نحوه پخت انواع کیک های کافی شاپی آشنا باشید،

نحوه پخت انواع غذاهای کافی شاپی را بدانید،

نحوه صحیح ارتباط با مشتری و مشتری مداری را بلد باشید

بهداشت کافی شاپ و نحوه صحیح نگهداری از مواد غذایی را بدانید

که در دوره آموزشی کافی شاپ آموزشگاه دنیز کلیه این توانایی ها و مهارت ها را به دست می آورید.

آموزشگاه دنیز یکی از برترین آموزشگاه ها در زمینه آموزش کیک پزی ، آموزش پخت نان ،  آموزش کیک های کافی شاپی ، آموزش دسر ، آموزش شیرینی پزی ، آموزش کیک خامه ای ، آموزش پخت باقلوا ، آموزش کیک فوندانت ، آموزش کیک فینگرفود و آموزش کیک سابله … می باشد. برای شرکت در دوره ها و یا دریافت مشاوره می توانید با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید تا مشاوران آموزشگاه راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)